Connect with Us

E nxehtë dhe shpërthyese/ Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” Instagramin

Showbizz

E nxehtë dhe shpërthyese/ Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” Instagramin

Publikuar

-

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese dhe seksi.

Natale ka një fizik të tonifikuar pasi e frekuenton shumë palestrën dhe është një nga modelet e Marvin, ashtu siç është dhe Viki Odintcova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Natale, e cila është dhe një sfiduese e Viktorias, edhe pse kjo e fundit numëron më shumë ndjekës se Natale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Partnerja “bombë” e Cristiano Ronaldos/ Fotot përvëluese të Georgina Rodriguez me bikini

Publikuar

-

Nga

Georgina Rodriguez, njihet tashmë si partnerja tepër “hot” e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. Modelja 26 vjecare nuk nguron të shfaqë format e saj perfekte në rrjetet sociale apo daljet publike me partnerin e saj.

Georgina është tepër aktive në Instagram dhe numëron mijëra ndjekës, kjo edhe për shkak të famës së Cristianos por edhe për format e saj tepër seksi.
Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Georgina Rodriguez me bikini./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi. Ana numëron më shumë se 12 milionë ndjekës në Instagram ku dhe është bërë e njohur dhe ka fituar famë të madhe.Për më tepër shihni galerinë me top fotot më seksi të Ana Cheri të postuar së fundmi në Instagramin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e nxehtë e revistës Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 9.1 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE