Connect with Us

VIDEO-Askush nuk e dinte/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e fshehtë

Showbizz

VIDEO-Askush nuk e dinte/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e fshehtë

Publikuar

-

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo numëron me miliona klikime në Youtube dhe këngët e saj janë kthyer në hite të menjëhershme.

Por duket se kënga nuk ka qenë pasioni i vetëm për Dafinën. Nëpërmjet një story në Instagram ajo tregon se di ti bjerë instrumentit të klarinetës.
“Ajo rrëmbeu një klarinetë gjatë intervistës për të parë nëse dinte akoma si të lunate”, thuhet ne videon e publikuar nga Bymoneyz.

Dafina ka luajtur në klarinetë në moshën 8-14 vjeçare dhe madje ka qenë pjesë e një orkestre private në Suedi.

LEXO EDHE:  Dafina Zeqirin e merr malli për fotot nudo

Për më tepër shihni galerinë dhe videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Vuante nga një sëmundje e rrallë/ Ndahet nga jeta aktori i njohur i Bollywoodit

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur i Bollyëoodit, Irrfan Khan është ndarë nga jeta në moshën 53-vjeçare Mediat e huaja raportojnë që ai ka vdekur në një spital në qytetin perëndimor të Indisë, Mumbai. Aktori i njohur ndërkombëtarisht vuante nga tumori endokrin, e cila është një sëmundje e rrallë.

Kohë më parë aktori e bëri të ditur sëmundjen e tij nëpërmjet një postimi në Twitter dhe më vonë ka shkruar për dhimbjen që po përjetonte dhe për reflektimet që po bënte në lidhje me jetën.

Në vitin 2018 Irrfan iu nënshtrua një terapie intensive në Londër, por nuk mundi dot ta mposhte sëmundjen e tij.
Irrfan Khan numëron shumë role në kinematografi, por rolet ku ai ka spikatur më shumë janë “Slumdog Millionaire” dhe “Jurassic Park”. Në vitin 2013, Khan fitoi Çmimin Kombëtar për Film në Indi, për rolin e tij në “Paan Singh Tomar”.

LEXO EDHE:  Zaimina Vasjari një nënë e përkushtuar/ Zbulon talentin e vajzës së saj Khloe

LEXO EDHE:  Dafina Zeqirin e merr malli për fotot nudo

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Abortoi fëmijën e ish presidentit?/ Libri nxjerr detajet nga lidhja e Marilyn Monroe me vëllezërit Kennedy

Publikuar

-

Nga

Një biografi e re në lidhje me Marilyn Monroe tregon se seksimboli i Hollywood mund të ketë abortuar një fëmijë nga Presidenti i atëhershëm John F. Kennedy ose vëllai i tij, Robert Kennedy, vetëm disa javë para se të vdiste nga një mbidozë e drogës në shtëpinë e saj.

Në këtë libër biografik thuhet se Monroe po kalonte një fazë depresioni pasi Bobby Kennedy nuk do ta linte bashkëshorten e tij për Monroe. Këto detaje kanë dalë së fundi në librin e Fred Lawrence Guiles i cili titullohet: Jeta e Marilyn Monroe.Një publicist që punoi për agjentin e shtypit të Monroe, Arthur P. Jacobs, tha se më 20 korrik 1962, aktorja u pranua fshehurazi në spitalin Cedars of Lebanon  në Los Angeles për të abortuar fëmijën.

Gjithashtu në librin biografik thuhet se ende nuk dihet nëse fëmija ishte e një prej vëllezërve Kennedy, pasi Marilyn takohej edhe me meshkuj të tjerë./ CNA.al

Marrë nga Daily Mail.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“A ka nevojë për konfirmim?”/ Me një foto topless këngëtarja tregon unazën e fejesës

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e famshme Lilly Allen ka konfirmuar fejesën e saj me David Harbour në mënyrën më të vecantë. Teksa shfaqet para pasqyrës topless, në gishtin e saj të fejesës qëndron e vendosur një unazë. Krahas fotos, Lilly shkruan: “A ka nevojë për konfirmim?”

Lily Allen dhe David Harbour janë parë bashkë për herë të parë në gusht të vitit 2019-të. Ata kanë dalë publikisht edhe në tapet të kuq duke shijuar romancën e tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE