Connect with Us

Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Fotot e bjondinës që duhet t’i shihni patjetër

Showbizz

Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Fotot e bjondinës që duhet t’i shihni patjetër

Publikuar

-

Celeste Bright është një modele profesioniste e cila ka përfaqësuar Miamin  në një nga eventet më të rëndësishme të bukurisë. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan shumë foto provokuese ku tregon linjat e saj perfekte.

Bukuroshja pozon shpesh herë me bikini dhe dhuron mjaft poza të nxehta për ndjekësit e saj. Celeste ka qenë gjithashtu pjesë e kompanisë Sports Illustrated dhe Lovely day.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më joshëse të Celeste Bright./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një histori dashurie jashtë serialit?/ Aktorja turke jep përgjigjen e shumëpritur nga fansat

Publikuar

-

Nga

Hande Erçel dhe Kerem Bursin, prej kohësh po përfliten në mediat rozë për një histori dashurie jashtë serialit.

Dyshja po luajnë së bashku në serailin “Trokit në derën time” dhe kimia mes tyre ka bërë që fansat të dyshojnë se mes tyre ka diçka më shumë.Së fundmi gazetarët e kanë pyetur sërish Handen për lajmet e fundit. “Fansat mendojnë se shkoni shumë me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  FOTO-Sot është një nga bjondet më seksi/ Por ja si dukej Kejvina Kthella shumë kohë më parë

LEXO EDHE:  "Jam gati"/Modelja e famshme pret stinën e verës topless

Mos ka lindur një dashuri e re mes jush?”, ishte pyetja e gazetarëve të cilëve Hande iu përgjigj se ata thjesht po bëjnë punën e tyre. “Po e di që mendojnë kështu, por ne thjesht po bëjmë punën tonë. Ne punojmë 24 orë në ditë”-u përgjigj aktorja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- “Gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- "Gozhduan" shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Futbolli është një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Kemi parë mjaftueshëm tifoze të zjarrta të futbollit në vendin tonë, madje disa prej tyre u shfaqën në ekran dhe si prezantuese të rubrikave sportive.

Më poshtë po iu paraqesim një listë me moderatoret më seksi shqiptare ndër vite:

Marina Vjollca

Bukuroshja bjonde e ekranit e nisi aventurën e saj në televizion si velinë dhe sot është një nga moderatoret më të dashura për shqiptarët. Marina ka eksploruar shumë  në television, ku përveçse ka drejtuar shoë të ndryshëm televizivë, e kemi parë edhe si moderatore sporti kohë më parë, krah Edi Manushit në emisionin “Proçesi sportiv”.Por pas aventurës së gjatë në këtë emision, Marina u zhvendos në “Tv Klan”, ku drejtoi emisionin “Cest La vie” dhe së fundi “Klanifornia”.

Ilda Bejleri

Tashmë ajo është e cilësuar si një nga moderatoret më seksi të sportit, pasi prej vitesh e kemi parë në ekran vetëm në këtë profil. Ilda tërhoqi vëmendjen për pamjen e saj seksi ku më pas u bë shumë shpejt e mediave rozë.

Viola Spiro

Viola është një tjetër bukuroshe e ekranit që e nisi karrierën e sja në televiziion si velinë. Ajo u evidentua shumë shpejt për pamjen e saj dhe sot është një prej moderatoreve më të komentuara.

Lei Kraja

Leila Kraja u kthye në një shoëgirl pas pjesëmarrjes së saj në Dance With me, ku më pas u fut me këmbë të mbarë në televizion si një prezantuese sporti.

Bukuroshja shpesh herë nxeh rrjetin me pozat e saj provokuese dhe ndjekësit shpesh herë e provokojnë për shijet e saj në futboll.

Eva MuratiEva Murati përveç bukurisë së saj u vlerësua si një nga moderatore më të mira të sportit. Bukuroshja e ekranit gozhdoi pas ekranit shqiptarët me elokuencën e saj si dhe pamjen.

LEXO EDHE:  “Jam gati”/Modelja e famshme pret stinën e verës topless

LEXO EDHE:  Bombastike si Trejsi Sejdini/ Fotot më të fundit të ish misit që çmendi shqiptarët

Alesia Bami

Si shumë prej moderatoreve edhe Alesia u bë e njohur për shqiptarët si velinë. Linjat e saj bombastike e bënë Alesian një nga fytyrat më të dashura të ekranit. Pas largimit nga Klani, Alesia vijoi me avneturën e re në television si një moderatore , ku e provoi fatin në shumë fusha edhe në atë të sportit.

Hygerta Sako

Hygerta Sako është një nga moderatoret më të mira të sportit shqiptare. Prej vitesh ajo ka qenë transmetuese e shumë ndeshjeve historike të futbollit. Futbolli është një nga pasionet e saj më të mëdha pasi ëhët rritur me atë frymë.

Elmira Sadrija

Elmira Sadrija është një prej prezantueseve që shpejt u bë një prej emrave të kërkuar të skenës.Sadrija shpejt arriti të bëhet prej personazheve më atraktive televizive, fillimisht në Klan Kosova. Ajo njihet dhe për postimet e saj në rrjetin social, Instagram. Elmira është përdoruese e rregulltë e Instagram, në të cilin poston fotografi tejet seksi.

Bora Zemani

Kohë më parë, Bora Zemani ishte një nga moderatoret më seksi të sportit. Por më pas u drejtua drejt një këndi tjetër televiziv që përfshin më shumë shown.

Vilma Masha

Vilma Masha është një nga gazetaret dhe moderatoret më të komentuara të futbollit. Një tjetër prezantuese e sportit e cila konsiderohet tejet seksi është  Vilma Masha. Ajo mund të mos ketë linja si të Ildës mirëpo shoqja e saj njëherësh kolegia, Vilma ka rrëmbyer po ashtu vëmendjen e publikut./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me kapelen e kapitenit dhe linja “super bombë” me bikini/ Moderatorja e sportit nuk lë vend për koment

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shumë seksi e sportit, Eva Murati po shijon ditët e nxehta të Shtatorit në bregdet. Bukuroshja e ekranit ka treguar linjat e saj bombastike teksa pozon me bikini.

Së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë disa foto ku shfaqet me bikini e shtrirë mbi një kamardare teksa në kokë kishte vendosur një kapele kapiteni.Padyshim që Eva është kapitenja më seksi që kemi parë deri më tani. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE