Connect with Us

Shpërthyese dhe bombastike/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë

Showbizz

Shpërthyese dhe bombastike/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë

Publikuar

-

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike.

Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya.

Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre.

LEXO EDHE:  Fotot ekskluzive/ Ja si po prishet stadiumi “Qemal Stafa”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish misi tërbon shqiptarët/ Fotot më përvëluese të Trejsi Sejdinit

Publikuar

-

Nga

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Bukursohja nga Elbasani, në vitin 2018 fitoi kurorën si Miss Universe Albania dhe na përfaqësoi denjësisht në Tajlandë nga ku mori shumë famë dhe fansa.

Trejsi është shumë aktive në rrjetet sociale me foto shumë provokuese. Ne kemi përzgjedhur disa prej tyre që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lër të dashurin, i nënshtrohesh një idioti”/ Dojna Mema flet për “meshkujt e këqinj”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Dojna Mema është tejet aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë realizon intervista të shkurtra me ndjekësit e saj.
Kësaj radhe ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit, në të cilën ka dhënë opinionet e saj, për meshkujt që nuk sillen mirë kundrejt të dashurave të tyre.

“Ju dërgoni pyetjet, ne ju sugjerojmë përgjigjet”,- shkruan Dojna Mema, ndërsa menjëherë ka mbërritur pyetja e parë nga një fanse: Nëse i dashuri s’të le të punosh, ti bën të kundërtën e dëshirës së tij. Quhet tradhëti?

Dojna Mema është e prerë në përgjigjet e saj dhe nuk i kursen fjalët kur vjen puna tek barazia gjinore dhe liria e femrës.
“Quhet trap: Ler të dashurin! Kërkojmë barazi gjinore, dreq e bir, ndërkohë që ka akoma vajza që i nënshtrohen një IDIOTI“,- është përgjigjur Dojna./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Djali me inicialin “XH” i rrëmbeu zemrën/ Zbulohet dashuria e pamundur e Fifit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Filloreta Raci e njohur me emrin Fifi, ka folur shumë herë në publik për dashurinë e saj të pamundur me incialet “XH”. Pas kësaj të dhëne nga Fifi të gjithë u bëmë kuriozë për djalin që i kishte rrëmbyer zemrën këngëtares. Në një postim të fundit të faqes Vipat e Bllokut në Instagram, thuhet se personi në fjalë është Xhuljo Tabaku.

Ai jeton në Gjermani dhe kjo është e vtemja e dhënë që është zbuluar deri më tani. Fifi ka treguar edhe më herët sesi e ka ushqyer veten me një dashuri të pamundur që me sa duket s’paska fund të lumtur.

“Ta tregoj për 10 sekonda. Nuk nisi kurrë. Thjesht kam dashuruar unë, m’u desh të kuptoja që nuk do të isha ndonjëherë me të dhe i kam ushqyer vetes një dashuri të pamundur. Në fakt nesër ne nuk e dimë se ç’mund të ndodhë, por ajo dashuri mua më ka bërë shumë mirë. Faleminderit”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE