Connect with Us

Sherri mes aktorëve në Tiranë/ Ledio Lako godet Gent Hazizin

Showbizz

Sherri mes aktorëve në Tiranë/ Ledio Lako godet Gent Hazizin

Publikuar

-

Ditën e djeshme ka ndodhur një sherr mes dy aktorëve të njohur Ledio Lako dhe Gent Hazizi në zonën e ish-ekspozitës në Tiranë.

Dy aktorët janë konfliktuar për rasye që ende nuk bëhen me dije, por sherri ka degjeneruar në përdorimin e dhunës.

Policia raporton se Lako ka goditur me përforcues grushti metalik Gent Hazizin dhe mikun e tij Elton Myftiun.

Sapo është sinjalizuar sherri kanë ndërhyrë punonjësit e policisë dhe kanë qetësuar situatën.

“Më datë 27.04.2020, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për shtetasin Ledio Lako, 40 vjeç, banues në Tiranë, me arsim 16 klasë, sepse në orën 12:15, në bulevardin “Gjegj Fishta”, ka goditur me përforcues grushti, metalik, shtetasit Gentian Hazizi dhe Elton Myftiu. Përforcuesi metalik, u sekuestrua në cilësinë e provës materiale”, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E dashura super yll e futbollistit të famshëm/ Njihuni me modelen që ndez rrjetin me fotot sensuale

Publikuar

-

Nga

E dashura super yll e futbollistit të famshëm/ Njihuni me modelen që ndez rrjetin me fotot sensuale

Ajo është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja Desire Cordero ka çmendur ndjekësit teksa ka publikuar disa foto nga pushime.

Me bikini super minimaliste Desire tregon linjat perfekte të trupit.Kujtojmë se Desire është e dashura e futbollisti Joaquin Correa. Në llogarinë e saj nuk mungojnë as fotot me yllin e futbollit ku duken më të dashuruar se kurrë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese dhe përvëluese/ Fotot e modeles me trupin më perfekt në botë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnessit Katelyn Runk është një nga femrat me trupin më perfekt në botë. Katelyn ka një bark të sheshtë me plot muskuj dhe nuk nguron ta tregojë pothuajse në çdo foto të saj.

Gjithashtu ajo reklamon gjithashtu një nga pikat më të forta të trupit të saj, gjoksin. Katelyn numëron më shumë se 1.8 milionë ndjekës në rrjetet sociale.Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e saj

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e saj

Khloe Terae është e njohur nga publiku si modele. Khloe e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshën 18 vjeç.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ​​Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ​​Girl of the Year në 2015.Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur 30 fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE