Connect with Us

Rudina Dembacaj befason me veprimin e saj/ Uron ish bashkëshortin mekanik për ditëlindje

Showbizz

Rudina Dembacaj befason me veprimin e saj/ Uron ish bashkëshortin mekanik për ditëlindje

Publikuar

-

Rudina Dembacaj surprizon ndjekësit/ Tregon format perfekte me bikini

Pak muaj më parë, aktorja Rudina Dembacaj dhe ish bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj i dhanë fund martesës së tyre disa vjecare. Pak kohë më pas, Rudina bëri publike lidhjen e saj me ish deputetin Mark Frroku dhe kështu u kthye në qendrën e vëmendjes.

Por pavarësisht përfundimit të lidhjes, Rudina dhe Aleksi ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin
Së fundi Aleksi ka festuar ditëlindjen dhe Rudina ka vendsur ta urojë kështu. Me një foto të tij dhe vajzës së tyre, Viktoria, Rudina shkruan:“Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë Viktoria. Dy pika ujii”.

Ashtu sic është shprehur dhe aktorja ata ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë dhe ndarja u bë më konsensusin e të dyve.
Ndërkohë ajo nuk resht së treguari se sa e dashuruar dhe e lumtur është me Markun.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Pashkët Orthodhokse në kohën e koronavirusit/ Mitropoliti i Korçës: Të jemi të bashkuar shpirtërisht

LEXO EDHE:  Dua Lipa feston ditëlindjen/ Familja i bën urimet e veçanta

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Pashkët Orthodhokse në kohën e koronavirusit/ Mitropoliti i Korçës: Të jemi të bashkuar shpirtërisht

LEXO EDHE:  Sa i kushton fasada mediatike Ylli Ndroqit/ Nga Sonila Meço tek Artur Zheji e co

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE