Connect with Us

Provokuese dhe tepër tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së njohur

Showbizz

Provokuese dhe tepër tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së njohur

Publikuar

-

Anneta Eve është një influnecuese në Instagram e cila ka një numër të madh ndjekësish që po shtohen gjithnjë e më shumë.

E gjitha kjo falë fotove provokuese dhe shumë të nxehta të modeles. Ajo nuk nguron të ekspozojë format e saj si dhe të dhurojë poza topless.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më tunduese të Anneta Eve të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sherri mes aktorëve në Tiranë/ Ledio Lako goditi me dorezë metalike Gent Hazizin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme ka ndodhur një sherr mes dy aktorëve të njohur Ledio Lako dhe Gent Hazizi në zonën e ish-ekspozitës në Tiranë.

Dy aktorët janë konfliktuar për rasye që ende nuk bëhen me dije, por sherri ka degjeneruar në përdorimin e dhunës.

Policia raporton se Lako ka goditur me përforcues grushti metalik Gent Hazizin dhe mikun e tij Elton Myftiun.

Sapo është sinjalizuar sherri kanë ndërhyrë punonjësit e policisë dhe kanë qetësuar situatën.

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja e njohur nuk di të vishet, pozon nudo dhe i lë të gjithë pa fjalë

LEXO EDHE:  "Më tha që nuk isha i mirë në shtrat"/ I preu fytin dhe e la të zhveshur, i dashuri tregon pse e vrau modelen

“Më datë 27.04.2020, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për shtetasin Ledio Lako, 40 vjeç, banues në Tiranë, me arsim 16 klasë, sepse në orën 12:15, në bulevardin “Gjegj Fishta”, ka goditur me përforcues grushti, metalik, shtetasit Gentian Hazizi dhe Elton Myftiu. Përforcuesi metalik, u sekuestrua në cilësinë e provës materiale”, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E dashura seksi e mbrojtësit të Milanit/ Fotot më tunduese të modeles italiane

Publikuar

-

Nga

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shoën Grande Fratello dhe së fundi si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

Elisa dhuron poza mjaft të nxehta për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pasi tashmë është bërë e njohur dhe si modele.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Elisa de Panicis që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Femra me trupin më perfekt në botë/ Katelyn Runk, modelja që do t’iu heqë trurin me format e saj

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnessit Katelyn Runk është një nga femrat me trupin më perfekt në botë. Katelyn ka një bark të sheshtë me plot muskuj dhe nuk nguron ta tregojë pothuajse në çdo foto të saj.

Gjithashtu ajo reklamon gjithashtu një nga pikat më të forta të trupit të saj, gjoksin. Katelyn numëron më shumë se 1.8 milionë ndjekës në rrjetet sociale.Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

LEXO TE PLOTE