Connect with Us

Ish misi tërbon shqiptarët/ Fotot më përvëluese të Trejsi Sejdinit

Showbizz

Ish misi tërbon shqiptarët/ Fotot më përvëluese të Trejsi Sejdinit

Publikuar

-

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Bukursohja nga Elbasani, në vitin 2018 fitoi kurorën si Miss Universe Albania dhe na përfaqësoi denjësisht në Tajlandë nga ku mori shumë famë dhe fansa.

Trejsi është shumë aktive në rrjetet sociale me foto shumë provokuese. Ne kemi përzgjedhur disa prej tyre që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Lër të dashurin, i nënshtrohesh një idioti”/ Dojna Mema flet për “meshkujt e këqinj”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Dojna Mema është tejet aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë realizon intervista të shkurtra me ndjekësit e saj.
Kësaj radhe ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit, në të cilën ka dhënë opinionet e saj, për meshkujt që nuk sillen mirë kundrejt të dashurave të tyre.

“Ju dërgoni pyetjet, ne ju sugjerojmë përgjigjet”,- shkruan Dojna Mema, ndërsa menjëherë ka mbërritur pyetja e parë nga një fanse: Nëse i dashuri s’të le të punosh, ti bën të kundërtën e dëshirës së tij. Quhet tradhëti?

Dojna Mema është e prerë në përgjigjet e saj dhe nuk i kursen fjalët kur vjen puna tek barazia gjinore dhe liria e femrës.
“Quhet trap: Ler të dashurin! Kërkojmë barazi gjinore, dreq e bir, ndërkohë që ka akoma vajza që i nënshtrohen një IDIOTI“,- është përgjigjur Dojna./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Djali me inicialin “XH” i rrëmbeu zemrën/ Zbulohet dashuria e pamundur e Fifit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Filloreta Raci e njohur me emrin Fifi, ka folur shumë herë në publik për dashurinë e saj të pamundur me incialet “XH”. Pas kësaj të dhëne nga Fifi të gjithë u bëmë kuriozë për djalin që i kishte rrëmbyer zemrën këngëtares. Në një postim të fundit të faqes Vipat e Bllokut në Instagram, thuhet se personi në fjalë është Xhuljo Tabaku.

Ai jeton në Gjermani dhe kjo është e vtemja e dhënë që është zbuluar deri më tani. Fifi ka treguar edhe më herët sesi e ka ushqyer veten me një dashuri të pamundur që me sa duket s’paska fund të lumtur.

“Ta tregoj për 10 sekonda. Nuk nisi kurrë. Thjesht kam dashuruar unë, m’u desh të kuptoja që nuk do të isha ndonjëherë me të dhe i kam ushqyer vetes një dashuri të pamundur. Në fakt nesër ne nuk e dimë se ç’mund të ndodhë, por ajo dashuri mua më ka bërë shumë mirë. Faleminderit”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e saj

Publikuar

-

Nga

Khloe Terae është e njohur nga publiku si modele. Khloe e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshën 18 vjeç.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ​​Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ​​Girl of the Year në 2015.

Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur 30 fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

LEXO TE PLOTE