Connect with Us

FOTOT-Djeg si flaka/ Njihuni me bjondinën që po ndez rrjetin

Showbizz

FOTOT-Djeg si flaka/ Njihuni me bjondinën që po ndez rrjetin

Publikuar

-

Sophia Marie Gumina është një influencuese shumë e ndjekur në rrjete sociale. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj dhe fotove tejet seksi.

Sophia nuk nguron të ekspozojë linjat e saj si dhe t’iu dhurojë ndjekësve poza mjaft tunduese. Mediat shpesh herë shkruajnë për të se është perfekte si një skulpturë dhe e nxehtë si djalli.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Si mund të besoj fjalët që dalin nga buzët fallco”/ Reperi thumbon vajzat me botox

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur shqiptar Majk njihet për ngacmimet e tij që bën në rrjetet sociale. Këtë herë periudha në izolim e ka frymëzuar për të thumbuar vajzat që bëjnë operacione plastike dhe botox.

Ai ka postuar në Instagram 3 postime, të cilat lidhen me vajzat të cilat kanë bërë buzët botox dhe sesi janë transformuar tani në kushte karantine.
Nëpërmjet postimeve ai ka shpjeguar se njerëzit e shtyjnë që të nxjerri anën e keqe të tij. “S’ka lidhje sa ëngjëllor je, do njerëz gjithmonë kan met shty me ta nxjerr dreqin, e kur ta nxerin, e lujn viktimën që nsy të tjerve ti me dal i keqi”, është shprehur Majk.

Por kjo nuk ka ndalur me kaq, por reperi i njohur ka vazhduar duke bërë sërish ironi. “E qysh mundesh me i besu fjalës të du që del prej buzëve fallc (botoks)”, ka shkruar Majk duke e shoqëruar me një emoji me të qeshur.

LEXO EDHE:  “Ditët e nxehta janë bërë për mua”/ Vip-et që nuk po ndalen me fotot seksi nga pushimet

LEXO EDHE:  Foto-Modelja amerikane "nxeh" Spanjën, tregon linjat seksi me bikini blu

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Braktisi të dashurën për një natë pasioni me Rita Orën/ Modelja flet për herë të parë: Nuk mund ta imagjinoj

Publikuar

-

Nga

Modelja Lorena Medina i ka habitur të gjithë me deklaratën e bërë së fundi. Ajo është shprehur se i dashuri e ka tradhtuar me Rita Orën për një natë pasioni.
Lorena tregoi se Rita dhe Joey Essex kishin pasur një marrëdhënie seksuale prej disa orësh, pasi ylli televiziv Essex kishte ndejtur në shtëpinë e këngëtares për plot 13 orë, dhe ishte parë të hynte në apartament në orët e para të mëngjesit.

Për The Sun ajo u shpreh: “Ai ishte dashuria e jetës sime. Unë isha gati të kisha fëmijë me Joey. Ne bisedonim për martesën pothuajse çdo ditë. Ne ishim të çmendur dhe pasionantë. Unë u dashurova me të dhe u transferova në Angli menjëherë pas shfaqjes. Ishte gjëja më e çmendur që kam bërë ndonjëherë. “ Por, që pas tradhtisë me këngëtaren shqiptare Rita Ora, modelja Lorena Medina i ka dhënë fund lidhjes me Joey Essex. Ajo është shprehur se nuk e imagjinonte se pas kësaj tradhtie mund të fshihej Rita Ora.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bashkëshortit të saj i pëlqen ta fotografojë me të brendshme seksi/ Kjo është modelja më e kërkuar e mometit

Publikuar

-

Nga

Joana Sanz është një modele e cila është bërë e njohur si gruaja e futbollistit të njohur Dani Alves.

Joana është shumë e kërkuar nga shtëpitë e modës dhe e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të re.

Përvec modelingut ajo ka studiuar për Psikologji por hoqi dorë për të ndjekur pasionin e saj për modelimin.

LEXO EDHE:  Oriola Marashi ndryshon look/ Duket krejtësisht ndryshe

LEXO EDHE:  Modelja tregon celulitin: Është diçka normale për femrat

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Joana Sanz që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme. /CNA.al

LEXO TE PLOTE