Connect with Us

E dashura seksi e mbrojtësit të Milanit/ Fotot më tunduese të modeles italiane

Showbizz

E dashura seksi e mbrojtësit të Milanit/ Fotot më tunduese të modeles italiane

Publikuar

-

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shoën Grande Fratello dhe së fundi si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

Elisa dhuron poza mjaft të nxehta për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pasi tashmë është bërë e njohur dhe si modele.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Elisa de Panicis që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Femra me trupin më perfekt në botë/ Katelyn Runk, modelja që do t’iu heqë trurin me format e saj

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnessit Katelyn Runk është një nga femrat me trupin më perfekt në botë. Katelyn ka një bark të sheshtë me plot muskuj dhe nuk nguron ta tregojë pothuajse në çdo foto të saj.

Gjithashtu ajo reklamon gjithashtu një nga pikat më të forta të trupit të saj, gjoksin. Katelyn numëron më shumë se 1.8 milionë ndjekës në rrjetet sociale.Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj befason me veprimin e saj/ Uron ish bashkëshortin mekanik për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Pak muaj më parë, aktorja Rudina Dembacaj dhe ish bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj i dhanë fund martesës së tyre disa vjecare. Pak kohë më pas, Rudina bëri publike lidhjen e saj me ish deputetin Mark Frroku dhe kështu u kthye në qendrën e vëmendjes.

Por pavarësisht përfundimit të lidhjes, Rudina dhe Aleksi ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin
Së fundi Aleksi ka festuar ditëlindjen dhe Rudina ka vendsur ta urojë kështu. Me një foto të tij dhe vajzës së tyre, Viktoria, Rudina shkruan:“Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë Viktoria. Dy pika ujii”.

Ashtu sic është shprehur dhe aktorja ata ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë dhe ndarja u bë më konsensusin e të dyve.
Ndërkohë ajo nuk resht së treguari se sa e dashuruar dhe e lumtur është me Markun.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese dhe bombastike/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike.

Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya.

Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre.

LEXO EDHE:  Çfarë hanë këto modelet vallë? Ja dietat që ndjekin engjëjt e “Victoria’s Secret”

LEXO EDHE:  Modelja thotë se nuk do rrëfejë kurrë emrin e personit të famshëm që e përdhunoi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./ CNA.al

LEXO TE PLOTE