Foto-Me tigra dhe topa kundër kinezëve/ Zbulohet strategjia që do i sigurojë fitoren Republikës së re

Nuk mund të ishte ndryshe, duhej edhe një symbol i tillë. Ndoshta Republika e re e Lulzim Bashës kishte nevojë për të treguar se nuk është një parti politike, por është cirku i Amsterdamit. Dikush mund të qeshë, dikush edhe mund të qajë. Por, shikoni fotot e mëposhtme. Bëhet fjalë për kreun e PD-së, në … Continue reading Foto-Me tigra dhe topa kundër kinezëve/ Zbulohet strategjia që do i sigurojë fitoren Republikës së re