Berisha denoncon aferën/ “Klodian Zoto merr milionat çdo muaj, i ndan me Ramën dhe Ahmetajn”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë për Klodian Zoton e inceneratorëve mbrëmjen e sotme. Berisha tha se qeveria po paguan me miliona euro çdo muaj Klodian Zoton, ndërsa mori si shembull pastrimin e Porto Romanos. Sipas tij, Zoto i ndan paratë me kryeministrin Edi Rama dhe me ministrin e shtetit për Rindërtimin … Continue reading Berisha denoncon aferën/ “Klodian Zoto merr milionat çdo muaj, i ndan me Ramën dhe Ahmetajn”