Tirana e Durrësi në karantinë/ Rama: Bllokohet qarkullimi i makinave private

Qeveria vijon të ashpërsojë masat kundër përhapjes së koronavirusit. Pas pezullimit të shërbimit të transportit urban, kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur sot një tjetër masë drastike. Në një postim në rrjetet sociale, Rama shkruan se do të vendoset në karantinë Tirana dhe Durrësi. “Ndjesë 1000 herë po kjo luftë nuk fitohet ndryshe -Nga … Continue reading Tirana e Durrësi në karantinë/ Rama: Bllokohet qarkullimi i makinave private