Basha propozon 6 masa urgjente/ Thirrje qeverisë, qytetarëve dhe bankave

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, deklaroi, pak minuta më parë, se nuk është koha për të bërë propagandë në këto momente kur koronavirusi ka mbërritur në vendin tonë. Basha thumboi kryeministrin, Edi Rama, që doli në një videolive duke larë duart, teksa tha se nuk është koha për larje duarsh në televizion, kur qytetarët nuk … Continue reading Basha propozon 6 masa urgjente/ Thirrje qeverisë, qytetarëve dhe bankave