Connect with Us

U gjet i pajetë në mes të rrugës/ Policia jep detaje për vdekjen e 44 vjeçarit

Kronika

U gjet i pajetë në mes të rrugës/ Policia jep detaje për vdekjen e 44 vjeçarit

Publikuar

-

Detaje të reja kanë dalë lidhur me 44 vjeçarin i cili u gjet i pajetë në afërsi të rrugës dytësore Fllakë-Sukth.

Në një reagim zyrtar policia bën me dije se shtetasi E.K 44-vjeç, nga veprimet e para hetimore dyshohet që ka ndodhur nga shkaqe natyrale, si përdorimi i një sasie të lartë alkooli.
“Në lidhje me njoftimin për shtetasin E.K.,44 vjeç, që u gjend i vdekur në rrugën dytësore Fllakë-Sukth, ju informojmë që nga veprimet e para hetimore dyshohet që ka ndodhur nga shkaqe natyrale, si përdorimi i një sasie të lartë alkooli”, njofton policia./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

E rëndë në Durrës/ Gjendet i pajetë në mes të rrugës 44-vjeçari

Publikuar

-

Nga

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku një 44-vjeçar është gjendur i vdekur në mes të rrugës në zonën e Sukthit.

Sipas policisë, rreth orës 13:15, në Fermë Sukth, është gjetur i vdekur në afërsi të rrugës dytësore Fllakë-Sukth shtetasi E.K.,44 vjeç.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së E.K., por nga këqyrja paraprake nuk konstatohet të ketë shenja dhune.

LEXO EDHE:  “Para 10 ditësh u kthye nga Anglia”/ Flasin familjarët e të riut që u vra mbrëmë në Durrës

LEXO EDHE:  Durrës/ Përplasen dy këmbësorë, ndërron jetë 53-vjeçarja

Policia ka shkuar në vendngjarje, së bashku me grupin hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

I shtrirë në trotuar/ Gjendet i pajetë një i moshuar tek Kopshti Zoologjik në Tiranë

Publikuar

-

Nga

Një 79- vjeçar është gjetur i vdekur në një trotuar tek Kopshti Zoologjik në Tiranë.

I moshuari me inicialet Sh.A., është gjetur sot rreth orës 12:21 dhe dyshohet se vdekja e tij ka ardhur për shkaqe natyrale pasi nuk i janë gjetur shenja dhune në trup.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

E zë korenti/ Humb jetën tragjikisht punëtori i mirëmbajtjes së rrugës në Tiranë

Publikuar

-

Nga

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një person ka humbur jetën tragjikisht.

Mësohet se një punëtor i mirembajtjes së rrugëve ka humbur jetën pasi  ra në kontakt me rrymën elektrike. 60 vjeçari me inicialet H.M., është dërguar i pajetë në spital.

Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje të rendë, ndërkohë po punohet për zbardhjne e plotë të tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE