A e ke gjetur “princin e kaltër”?/ Ja si përgjigjet Grida Duma

9 Mars 2020, 22:43, Politikë CNA
A e ke gjetur “princin e kaltër”?/ Ja si përgjigjet Grida

Ish deputetja  e PD-së, Grida Duma ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin ?Në Kurthin e Piter Pan?.

Duma iu përgjigj pyetjeve thumbuese të fëmijëve, ku një ndër to ishte dhe nëse Grida Duma e ka gjetur ?princin e kaltër?.

Ish-deputetja tha se edhe ?mund ta ketë gjetur? atë.

“Ti nuk mendon, por për atë njeriun që ti mendon se duhet të jetë si ?princi i kaltër? si në përralla, se unë mendoj që nuk duhet menduar më për ?princin e kaltër? për një gocë kaq fantastike si ti.

Gjërat vijnë vetë nëse ti je kaq shkëlqyese se do jesh një njeri i rëndësishëm ti me kaq talent sa ke, por atë ide që kemi ne për ?princin e kaltër? në përralla, gjithsesi është mirë që secili prej nesh ta gjejë. Edhe unë mundet ta kem gjetur, por nuk duhet ëndërruar për këtë,”ishte përgjigja e Grida Dumës./CNA.al

Lajmet e fundit nga