Connect with Us

Plagoset me armë zjarri një shqiptar në Greqi

Kronika

Plagoset me armë zjarri një shqiptar në Greqi

Publikuar

-

Një shqiptar ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Greqi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Paleo Faliro ne daljen e një restoranti.

Sipas mediave greke, shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije, para plagosjes ka debatuar me katër persona.

Ai është dërguar menjeherë në spital, fatmirësisht jasht rrezikut për jetën. Ndërkaq, autorët janë larguar në drejtim të paditur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Ambulanca përplaset me ”Volkswagenin”/ Plagosen rëndë çifti i bashkëshortëve

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë është regjistruar para pak minutash në qytetin e Elbasanit.

Në aksident janë përfshirë një autoambulancë dhe një automjet.
Si pasojë  e aksidentit janë  lënduar drejtuesi i mjetit  “Volkswagen”,  si dhe  bashkëshortja e tij.

Ato janë transferuar menjëherë në spital ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve.

“Në aksin rrugor  Elbasan-Metalurgji, një autoambulancë e spitalit Elbasan, me drejtues shtetasin A. M., banues në Elbasan, është përplasur me mjetin tip “Volksëagen”, me drejtues shtetasin A.M.,  banues në Elbasan.

Si pasojë  e aksidentit janë  lënduar drejtuesi i mjetit  “Volksëagen”,  si dhe  bashkëshortja e tij shtetasja N. M.,  të cilët janē transportuar në Spitalin e Elbasanit dhe ndodhen nën kujdesjen  e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE:  Dyshonte se gruaja e tradhtonte/Kur kthehen nga Greqia i bën hatanë

LEXO EDHE:  Kërcënimi me jetë ndaj Artan Hoxhës/ Gazetarët shqiptarë, ultimatum Greqisë

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.”/CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Moti i keq përgjak rrugët/ Aksident i rëndë në Elbasan

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgjik.

Një automjet ka dalë nga rruga ndërsa ka mbetur i plagosur një person.

Shkak i aksidentit mësohet se është bërë mungesa e ndriçimit në rrugë dhe lagështia për shkak të motit të keq.

Fatmirësisht e aksidentuara është jasht rrezikut për jetën.

Ndërkaq, një tjetër aksident u regjistrua pasditen e sotme në segmentin Milot-Rrëshen në rrugën e Kombit.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident i frikshëm në rrugën e Kombit/ Trajleri humb kontrollin, përplaset me mbrojtëset anësore

Publikuar

-

Nga

Një aksident i frikshëm është regjistruar pasditen e sotme në segmentin Milot-Rrëshen në rrugën e Kombit.

Një autimjet i tonazhit të rëndë ka humbur kontrollin duke u përplasur me mbrojtëset anësore të rrugës.

Shkak për aksidentin është bërë lagështira në rrugë, por fatmirësisht pa dëme në njerëz.

Njëra prej korsive të autostradës është bllokuar si pasojë e aksidentit./CNA.al

LEXO TE PLOTE