Connect with Us

Skrepi e zë poshtë gjatë punimeve në rrugë/ Humb jetën 60 vjeçari në Vlorë

Kronika

Skrepi e zë poshtë gjatë punimeve në rrugë/ Humb jetën 60 vjeçari në Vlorë

Publikuar

-

Rreth orës 18:10, në një rrugë dytësore të fshatit Dukat, Vlorë, një këmbësor rreth 60 vjeç është zënë poshtë, dyshohet aksidentalisht nga një skrep i një firme private e cila kryente punime në këtë rrugë.

Për pasojë 60 vjeçari N.H. ka humbur jetën.
Drejtuesi i skrepit është larguar nga vendi i ngjarjes por po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Përplasen makinat në Korçë/ Dy të plagosur me urgjencë drejt spitalit

Publikuar

-

Nga

Dy automjete janë përfshirë në një aksident mbrëmjen e sotme në fshatin Çiflig të Korçës.

Nga informacionet paraprake mësohet se si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve, emrat e të cilëve ende nuk bëhet me dije. Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Korçës për të marë ndihmën mjekësore.

Raportohet se njëra nga makinat është kthyer në drejtim të një hotel buzë rrugës, ndërsa makina pas saj e ka goditur.

LEXO EDHE:  Paguan 700 euro për person/ 20 klandestinë afganë braktisen në Novoselë

LEXO EDHE:  E rëndë/ Hidhet në erë makina në mes të Vlorës

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Helmimi në Fier/ Ministria e Shëndetësisë: Dalin nga spitali të gjithë nxënësit

Publikuar

-

Nga

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar sërish për nxenësit e helmuar në shkollën e mesme “Janaq Kilica” në Fier.

Ministria bën me dije se, fatmirësisht, kanë dalë nga spitali të gjithë nxënësit e helmuar, pasi gjendja e tyre shëndetësore paraqitet më e mirë.

Raportohet se, pak minuta më parë, ka lënë spitalin edhe nxënësit e fundit që po mbaheshin në observim në spitalin rajonal të Fierit, si pasojë e intoksikimit.

LEXO EDHE:  Vlorë/ Eksploziv banesës së inspektorit të Tatimeve

LEXO EDHE:  Vlorë/ Eksploziv banesës së inspektorit të Tatimeve

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme spitali rajonal i Fierit trajtoi rreth 60 nxënës me shenja të intoksikimit dhe neuroza paniku./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Video-Aksident në Tiranë/ Sherr mes drejtuesve të automjeteve, ndërhyn policia

Publikuar

-

Nga

Një aksident ka nodhur në një nga rrugicat pranë 21-Dhjetorit në Tiranë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa drejtuesit e mjeteve janë konfliktuar deri në mbërritje të efektivëve të policisë.

Më poshtë po përcjellim pamjet nga momenti i parë pas përplasjes.


LEXO TE PLOTE