“Sheiku” i mediave/ Të gjitha miliardat dhe skandalet e Ben Blushit

Prej dy javësh, CNA.al vijon të publikojë një sërë materialesh ekskluzive dhe dokumente zyrtare, të cilat tregojnë pasurinë e çmendur, të ish-politikanit dhe gazetarit, tashmë drejtor i një televizioni, Ben Blushi. Në datën 12 shkurt 2020, CNA.al zbuloi me dokumente zyrtare ortakërinë e Ben Blushit me Klodian Zoton, pronarin e kompanisë së inceneratorëve, dhe ku … Continue reading “Sheiku” i mediave/ Të gjitha miliardat dhe skandalet e Ben Blushit