Connect with Us

Prangoset Henri Çili/ Policia kontrolle të shumta në UET

Kronika

Prangoset Henri Çili/ Policia kontrolle të shumta në UET

Publikuar

-

Gjatë mbrëmjes të së enjtes, Policia e Shtetit, pas një kontrolli në UET, ka shoqëruar Henri Çilin.

Burime për CNA.al bëjnë të ditur Çili bashkë me një bashkëpunëtor të tijin, janë shoqëruar nën forca të shumta policore në ambientet e Policisë së Tiranës.

Kujtojmë këtu se Çili është pronari i UET, për të cilin CNA.al shpesh ka raportuar për problematika të shumta./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Henri Çili me pranga në polici/ Kush e dha urdhërin e shoqërimit, ja për çfarë dyshohet

Publikuar

-

Nga

CNA.al ka mësuar të tjera detaje në lidhje me prangosjen dhe shoqërimin e pronarit të UET, Henri Çili.

Mësohet se Çili është shoqëruar në ambientet e Policisë së Tiranës në orët e para të mëngjesit të sotëm, pas një urdhëri të lështuar nga Gjykata e Tiranës.

Po ashtu, burimet për CNA.al bëjnë të ditur se shoqërimi i Çilit është bërë pasi dyshohet për mashtrime të mëdha dhe një skemë fajdesh dhe korrupsioni me gjyqtarët./ CNA.al

Zbulohen detajet/ Pse u prangos Henri Çili

Prangoset Henri Çili/ Policia kontrolle të shumta në UET

LEXO TE PLOTE

Kronika

Zbulohen detajet/ Pse u prangos Henri Çili

Publikuar

-

Nga

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, Henri Çili është shoqëruar në ambientet e policisë së Tiranës.

Burime zyrtare bënë të ditur për CNA.al se shoqërimi i Çilit është bërë pas një hetimi të gjatë dhe një kontrolli të zhvilluar në UET.

Të njëjtat burime, theksuan se Henri Çili u shoqërua në polici, pasi dyshohet për mashtrim në shuma të mëdha parash, për shkak edhe të kredive.

Policia ka kryer një hetim të gjatë i cili është finalizuar me shoqërimin e tij sot në mëngjes dhe Henri Cili po merret në pyetje në ambientet e policisë së Tiranës./ CNA.al

Prangoset Henri Çili/ Policia kontrolle të shumta në UET

LEXO TE PLOTE

Kronika

Policia aksion në Lazarat/ Sekuestrohen armë dhe municione

Publikuar

-

Nga

Tre grupe efektivësh të DVP në Gjirokastër kanë zhvillluar kontrolle në banesat e fshatit në Lazarat.

Sipas abcneës.al, janë realizuar kontrolle në banesën e Amarildo Aliko, ku i janë gjetur tre armë automatike model “56”, një grenatë pushkë 20-tëshe dhe mijëra fishekë.

Mësohet se operacioni ka filluar orën 05:00 të mëngjesit dhe po vazhdon në banesa të tjera.

LEXO TE PLOTE