Connect with Us

Video-“Dua luleshtrydhe”/ Roza Lati i hidhet në prehër Laert Vasilit

Lajme

Video-“Dua luleshtrydhe”/ Roza Lati i hidhet në prehër Laert Vasilit

Publikuar

-

Roza Lati dhe e ëma e saj Rita, kanë qënë të ftuara në emisionin e ‘Soiree’ mbrëmjen e djeshme ku nuk kanë munguar batutat.

Roza është përfshirë në një debat me aktorin Laert Vasili të cilit i është hedhur edhe në prehër pasi ai nuk e lë të mbarojë fjalinë që ka nisur.

Roza fillon dhe tregon se ku do të dëshironte që të ishte, duke përshkruar një plazh.

“Më lër të flas. Do të të vras! Do të të vras! Do të dojë valët e detit dhe gjethet e palmave. Do të doja shampanjë, shalqi dhe luleshtrydhe,”-thotë Roza.

LEXO EDHE:  “Bla bla bla, kirurgji plastike thonë”/ Roza Lati reagon ndaj akuzave të meshkujve

Ndërsa nëna e saj, aktorja e humorit Rita Lati, e ka ndërprerë duke i thënë vetëm: Na çave trapin.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

Foto-Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës/ Shfaqet tepër provokuese në Hollywood

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora u shfaq mjaft provokuese mbrëmë teksa shkonte në një event në Hollywood.

Këngëtarja e famshme kishte zgjedhur një të vishte një bluzë transparente e cila nuk i linte vend imagjinatës.

Por, siç duket edhe nga fotot 29-vjeçare kishte “harruar” reçipetat në shtëpi.

LEXO TE PLOTE

Lajme

Konfirmohen tre të prekur nga koronavirusi në Greqi

Publikuar

-

Nga

Mediat greke raportojnë se tre persona janë konfirmuar të prekur nga koronavirusi, në Greqi.

Rasti i parë u njoftua ditën e djeshme, ndërsa bëhej fjalë për një 38-vjeçare, e cila sapo ishte kthyer nga Italia.

Ndërkohë, sot mediat raportojnë se edhe dy raste të tjera janë konfirmuar, të prekur nga virusi i njohur si COVID-19, ku rasti i fundit është raportuar në Athinë.

LEXO EDHE:  “Nuk i kërkoja dot lekë për kafe”/ Roza Lati tregon pse u nda nga ish i dashuri

LEXO EDHE:  Rita Lati ka një mesazh për “të voglën” e saj Rozën: “Trego që je artistja e mamit, që të dha diplomë që në bark!”

Po ashtu, sipas ministrisë së Shëndetësisë në Greqi, të gjithë personat e konfirmuar të infektuar nga koronavirusi janë në gjendje të qëndrueshme dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

LEXO TE PLOTE

Lajme

Çfarë po ndodh!/ Shtrohet në spital aktori i njohur shqiptar

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur shqiptar Arben Derhemi, duket se po kalon një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori teka ka postuar një foto nga spitali në Instagram.

Duke falenderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithcka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë.

LEXO EDHE:  Bleona kopjon Ritën/ Gjysëm nudo në program live

Ende nuk dihet se çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

LEXO TE PLOTE