Connect with Us

Masakroi me thikë gruan/ Çifti pronarë të një byrektoreje në Durrës

Kronika

Masakroi me thikë gruan/ Çifti pronarë të një byrektoreje në Durrës

Publikuar

-

Detaje të reja kanë dalë lidhur me vrasjen e ndodhur mesditën e sotme në Durrës.

Mësohet se bashkëshorti ka qëlluar me thikë gruan e tij e cila ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Sipas të dhënave paraprake, dy bashkëshortët ishin pronarë të një byrektoreje, ku edhe ndodhi ngjarja e rëndë.

Para se të qëllonte gruan, çifti është konfliktuar me njëri tjetrin.
Nuk dihen ende shkaqet e konfliktit që çoi burrin në marrjen e këtij akti ekstrem./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Tronditet Durrësi/ Vritet gruaja brenda byrektores

Publikuar

-

Nga

Një grua është vrarë në mes të rrugës pranë sheshit “Hazem Hajdari” në Durrës.

Mësohet se gruaja është masakruar me thikë brenda një byrektoreje.

Mësohet së burri ka qëlluar me thikë gruan pas një konflikti mes tyre.

Nuk duhet ende identiteti i viktimës si dhe rrethanat e kësaj ngjarje që ka tronditur vendin.

LEXO EDHE:  Plaçkitja e Prokurorisë së Durrësit/ Gjykata shtyn hetimet

LEXO EDHE:  Autostrada e përmbytur/ Për të shkuar në Durrës, kaloni nga Ndroqi

Autoritetet kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të krimit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksioni i OFL/ Gjykata i sekuestron një automjet Durim Bamit

Publikuar

-

Nga

Pas Operacionit Forca e Ligjit, mësohet se Gjykata e Posaçme ka vendosur sekuestro për një automjet të blinduar të Durim Bamit.

Kujtojmë këtu se Prokuroria e Posaçme i dërgoi kërkesën Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, për sekuestrimin e makinës së Durim Bamit. Më pas ishte Gjykata ajo që dha ‘OK’ duke miratuar kërkesën për sekuestrimin e makinës, tip “Audi” ngjyrë të zezë.

Durim Bami nga Kruja është një tjetër emër i njohur nga drejtësia, por sidomos nga publiku dhe politika shqiptare. Ai ka qenë dënuar më parë për vjedhje me armë. Bami është i njohur për atentatin e pretenduar nga Tom Doshi.

LEXO EDHE:  Plumb pas koke gjyshit/ Arrestohet nipi

LEXO EDHE:  Gjykata i refuzoi mandatin kryebashkiakes së Durrësit/ Reagon Basha

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Sherr me thika në lokal/ Plagoset një person në Vlorë

Publikuar

-

Nga

Një sherr me thika ka ndodhur në një lokal në qytetin e Vlorës.

Mësohet se një 70 vjeçar ka mbetur i plagosur pas një konflikti me një person tjetër.

Sherri ka ndodhur në një lokal në rrugën Transballkanike në lagjen “Bashkimi”. Forcat e policisë kanë mbërritur ne vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE