Connect with Us

“Kisha 30 vite që e duroja prandaj e vrava”/ Zbardhet deklarata e 63 vjeçarit në Durrës

Kronika

“Kisha 30 vite që e duroja prandaj e vrava”/ Zbardhet deklarata e 63 vjeçarit në Durrës

Publikuar

-

Zbardhet deklarata e 63 vjeçarit Ruzhdi Tosuni i cili vrau gruan mesditën e sotme në Durrës.
63 vjeçari është shprehur para policisë, se e vrau gruan pasi kishte 30 vite që e duronte.

“Kisha 30 vite që e duroja prandaj e vrava, ma solli shpirtin aty ku nuk mban më”, është shprehur para policisë Tosuni.

Sipas policisë, rreth orës 11:35, në lagjen Nr. 12, Durrës, shtetasi R. T., 63 vjeç, banues në lagjen Nr. 7, Durrës, në dyqanin që tregton metrazhe, dyshohet se ka goditur me levë hekuri, bashkëshorten e tij, shtetasen H. T., 59 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Bëhet me dije se pasi vrau gruan 63 vjeçari priti policinë në vendngjarje dhe i dorezoi çelsat e dyqanit. /CNA.al

Vrau gruan me levë/ Policia jep detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Vrau gruan me levë/ Policia jep detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës

Publikuar

-

Nga

Policia e Durrësit ka dhënë informacionin zyrtar lidhur me ngjarjen makabre të ndodhur në këtë qytet ku bashkëshorti vrau gruan e tij.

Sipas policisë, rreth orës 11:35, në lagjen Nr. 12, Durrës, shtetasi R. T., 63 vjeç, banues në lagjen Nr. 7, Durrës, në dyqanin që tregton metrazhe, dyshohet se ka goditur me levë hekuri, bashkëshorten e tij, shtetasen H. T., 59 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Shërbimet e Policisë kanë arrestuar në flagrancë autorin e dyshuar të ngjarjes. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, ku vijon punën për sqarimin dhe dokumentimin e ngjarjes.

LEXO EDHE:  Detaje për vrasjen në Tiranë/ Autori, punonjës i zjarrfikëses

LEXO EDHE:  Me apartamente nga Tirana në Durrës/ Shpëtim Reka, gjyqtari që punon për Rilindjen?

Ndërkohë kujtojmë se paraprakisht u raportua se 63 vjeçari vrau me thikë gruan e tij brenda një byrektoreje./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Masakroi me thikë gruan/ Çifti pronarë të një byrektoreje në Durrës

Publikuar

-

Nga

Detaje të reja kanë dalë lidhur me vrasjen e ndodhur mesditën e sotme në Durrës.

Mësohet se bashkëshorti ka qëlluar me thikë gruan e tij e cila ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Sipas të dhënave paraprake, dy bashkëshortët ishin pronarë të një byrektoreje, ku edhe ndodhi ngjarja e rëndë.

Para se të qëllonte gruan, çifti është konfliktuar me njëri tjetrin.
Nuk dihen ende shkaqet e konfliktit që çoi burrin në marrjen e këtij akti ekstrem./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Tronditet Durrësi/ Vritet gruaja brenda byrektores

Publikuar

-

Nga

Një grua është vrarë në mes të rrugës pranë sheshit “Hazem Hajdari” në Durrës.

Mësohet se gruaja është masakruar me thikë brenda një byrektoreje.

Mësohet së burri ka qëlluar me thikë gruan pas një konflikti mes tyre.

Nuk duhet ende identiteti i viktimës si dhe rrethanat e kësaj ngjarje që ka tronditur vendin.

LEXO EDHE:  Breshëri plumbash ndaj biznesmenit/ Gjendet e djegur makina e autorëve

LEXO EDHE:  Makina përplaset me rrethrrotullimin, plagosen dy persona në Durrës

Autoritetet kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të krimit./CNA.al

LEXO TE PLOTE