Connect with Us

Zbardhen detaje të reja/ Kush janë viktimat, vëlla e motër, që u ekzekutuan më armë zjarri

Kronika

Zbardhen detaje të reja/ Kush janë viktimat, vëlla e motër, që u ekzekutuan më armë zjarri

Publikuar

-

Rrësheni u trondit nga një ngjarje e rëndë mbrëmjen e sotme, ku vëlla e motër u ekzekutuan me armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e njohur si Kodër Rrëshen ndërsa viktimat mësohet se janë Edison Filopati dhe e motra e tij Esmeralda.

Ata kanë qenë duke u kthyer me makinë në banesë kur janë qëlluar me breshëri plumbash duke bërë që të humbin jetën në vend.

Gjithashtu mësohet se Esmeralda ishte nënë e 3 fëmijëve dhe e divorcuar./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

E rëndë në Rrëshen/ Vriten me armë vëlla e motër

Publikuar

-

Nga

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e para pak minutave në Kodër Rrëshen.

Fillimisht u raportua për një të plagosur me armë zjarri, por sipas informacioneve të fundit bëhet fjalë për dy viktima.

Viktimat mësohet se janë motër e vëlla, ndaj të cilëve është qëlluar me armë zjarri.

Trupat janë dërguar në morgun e spitalit të Rrëshenit, ndërkaq, policia ka nisur hetimet lidhur me këtë ngjarje të rëndë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen/ Plagoset një person

Publikuar

-

Nga

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Rrëshen.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Kodër Rrëshen.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur plagosja, ndërkohë që mësohet se policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

U dërgua në gjendje të rëndë drejt Tiranës/ Ndërron jetë në QSUT pacienti nga Berati

Publikuar

-

Nga

Ka ndërruar jetë në QSUT pacienti i cili u transportua sot në gjendje të rëndë nga spitali i Beratit drejt Tiranës.

Ai u paraqit në spitalin e Beratit me insufiçencë respiratore dhe probleme pulmonare. Për shkak të gjendes së rëndë ai u nis menjëherë me urgjencë drejt Tiranës, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Mjekët nuk e kanë cilësuar rastin si një rast të thjeshtë viral sepse siç shprehen ata, analizat paraprake nxorën një problem të theksuar polmonar.

LEXO TE PLOTE