Inceneratorët e plehrave i mbyllin gojën Bashës

Sot në mesditë Partia Demokratike e ka cuar në SPAK dosjen Manastirliu-Beqja, në lidhje me kompaninë e Check Up. Akuza të përsëritura të opozitës ndaj këtij koncesioni. Por, përballë kësaj qëndrojnë edhe denoncimet dhe skandalet e publikuara së fundi në lidhje me kompaninë e koncesionit të inceneratorëve, denoncuar ditë pas dite tek CNA.al, për të … Continue reading Inceneratorët e plehrave i mbyllin gojën Bashës