Connect with Us

Shpërthen soba në një lokal në Gramsh/ Tre persona me urgjencë drejt Tiranës

Kronika

Shpërthen soba në një lokal në Gramsh/ Tre persona me urgjencë drejt Tiranës

Publikuar

-

dyshohet per grip derri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në një lokal në Gramsh.

Mësohet se një person ka qenë duke ndezur sobën e drurit me benzinë dhe në momentin që i ka hedhur lëndën djegëse, bidoni ka shpërthyer.

Blutë bëjnë me dije se si pasojë kanë mbetur të plagosur shtetasit me iniciale A.H., 45 vjeç, A.P., 48 vjeç, dhe E.H., 28 vjeç.

LEXO EDHE:  Automjeti përfshihet nga flakët në Korçë/ Ja dyshimet e para të policisë

Tre të plagosurit janë dërguar menjëherë në Spitalin e Tiranës për një mjekim më të specializuar, dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident i rëndë në Gjirokastër/ Fouristrada përmbyset në mes të rrugës

Publikuar

-

Nga

Aksident i rëndë në Gjirokastër/ Fouristrada përmbyset në mes të rrugës

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në Gjirokastër pranë fshatit Lazarat.

Mësohet se një fuoristradë tip “Suzuki” ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar prej këtij aksidenti.

Ndërkaq, policia ka nisur punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Momente paniku afër tunelit të Krrabës/ Makina merr flakë në ecje, disa të lënduar

Publikuar

-

Nga

Momente paniku afër tunelit të Krrabës/ Makina merr flakë në ecje, disa të lënduar

Një automjet është përfshirë nga flakët këtë pasdite. Ngjarja ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Tuneli i Krrabës.

Në momentin që automjeti ka shpërthyer në flakë ka qënë në lëvizje afër vendit të quajtur Mamël jo shumë larg tunelit.

Sipasojë e flakëve kanë pësuar lëndime të lehta pasagjerët të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE:  Përplas 90 vjeçaren me makinë, vihet në pranga i riu

LEXO EDHE:  Video-Bëri kërdinë në Durrës/ Arrestohet në flagrancë “tmerri” i banorëve

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e këtij incidenti./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident në Shkozë/ Përplasen dy makina

Publikuar

-

Nga

Aksident në Shkozë/ Përplasen dy makina

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Shkozës, Tiranë.

Mësohet se një automjet tip ‘Ford’ është përplasur me një automjet tjetër tip ‘Audi’.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve./CNA.al

LEXO TE PLOTE