Bashkia e Tiranës paditi Bashën për xhirimin e videon në QS/ PD publikon videon

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa ka reaguar pasi Bashkia e Tiranës paditi kreun e opozitës Lulzim Bashën, me pretendimin se ka hyrë me dhunë në ambjentet e godinës numër 4 në Qytet Studenti dhe ka dhunuar recepsionisten. Zhupa thotë se kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj e ka befasuar sërish, ndërsa ka publikuar videon kur … Continue reading Bashkia e Tiranës paditi Bashën për xhirimin e videon në QS/ PD publikon videon