Connect with Us

I doli emri në përgjimet e prostitucionit/ Këngëtarja shpërthen me fyerje ndaj gazetarëve

Lajme

I doli emri në përgjimet e prostitucionit/ Këngëtarja shpërthen me fyerje ndaj gazetarëve

Publikuar

-

Këngëtarja Elda Shabani, e njohur ndryshe si “Madona shqiptare”, ka reaguar për herë të parë për artikujt e botuar në media, se ajo ishte pjesë e grupit të prostitucionit ku u arrestua, Hermes Nikaj.

Shabani ka shprehur indinjatën duke u shprehur se disa media kanë përdorur emrin e saj duke e përfshirë në një histori që sipas saj nuk ka lidhje me të.

Shabani nuk i ka kursyer fyerjet edhe ndaj gazetarëve, duke i quajtur  “të droguar..turp, gazetarë bukë misri, përshesh me kos…” etj.

Reagimi i plotë

“Lajme te rreme nga gazetare Shqiptare te droguar ..

Heren e pare me nxorren ne portale qe kisha vdekur…tani kane gjetur versioni me te ri ..sikur kam bashkepunuar me zogun e Tiranës .turp o te mjere….

Dhe pa turp keto dite kane performuar perseri duke sajuar pretekste te reja sikur jam pjese e disa pslliqeve te Zogut te Tiranës….turp o gazetare te mjere qe nuk ju punon logjika..qe shkruani me te thena…

Thjeshtë shkruajnë temen Elda Shabani pjese e prostitucionit te Zogut te Tiranës..dhe me poshtë shkruajnë kane udhëtuar me makinë bashke dhe hane ndalur ne nje bar tek 21 Dhjetori ..po kur i ftoni artistet ne emisione pse i therrisni ne bare per diskutim? Cfare lidhje ka ky shkrim me bashkepunim me Zogun?

I bie qe te gjithve artistet qe ka ftuar zogu do dalin ne portale per bashkepunim?

Dhe pushimin familjare deshironi te na e ngecni ne fyt?

Kisha 4 vite qe nuk kisha vizituar Shqiperine..

Pasi jetoj shume vite ne Europe me familjen t’ime..

Pas 4 vitte vizitova Shqiperine sebashku me bashkëshortin dhe vajzen..menduam te kalojmë pushime te bukura..e nderkohe te realizoja disa kenge te bukura per publikun…

U ndjeva mire me mikpritjen e tv Top Canel ne emisionin Ftesë ne 5 dhe ne tv Klan..tek emisioni i mengjesit Dite e re..ku drejtohen nga Dajana Shabani..Besi dhe Zogu i Tiranës..

LEXO EDHE:  Skandali i lobimit të Bashës/ Gazetarët e “Mother Jones” zbardhin detajet

Keta te zgjedhurit nga te medhenjte e tv Klan…pasi ne ate emision kam pare te marrin pjesë gati te gjithë artister Shqipetare..

Si mund te shfrytezojne emrin dhe kohen kur i ftojnë artistet ?

Dhe me pas pa turp gazetaret perdorin emrin tim ..vetem.pse paskam.qene nje kohe te shkurtër te pushimit tim ne shoqerine e Zogut te Tiranës i cili na qenka akuzuar per Prostituzion..te cilen nje gje te tilla nuk e kisha dalluar nga Zogu…thjesht mua personalisht si Zogu ..si Besi qe drejtojnë emisionin me kane respektuar shume ate kohe…

Dhe eshte cudi e madhe..sepse nuk pashë tek Zogu kurveri..ndoshta personaliteti figura e tij eshte i ndertuar pak i cuditshëm..por kjo eshte ceshtja personale e Zogut te Tiranës…ashtu sic e kane personalitetin e tyre disa femra qe ne realitet pashe kurveri por nuk i shoh te reklamuar ne portale…

Per kete para disa muajsh kam.shkruar dhe nje interviste .ku do t’a permendim sonte ne vidio live…

A kane turp Keta gazetare te pa familjarizuar?

Si mund te shkruaje per personalitetin tim..nderkohe une me burre e femije? Nuk e kuptoni qe keshtu shkatërroni familje? Dhe personalitetin e nje njeriu te mire…

Do doja kete vidio live sonte ne ora 19:00 t’a shprendani dhe le t’a marrin lirisht televizionet dhe gazetaret e afte…

Mos valle jame inate..meri? Kete do t’a zbuloj shpejt..pasi kam.gjetur dhe emrin e gazetarit shpikes..qe kenaqet me rrogen e tij ..duke ulur personalitetin e personave publik..

Kur flitet per nje person publik duhen baza…dhe direkt informacion nga i zoti..nga une pra…

Turp turp turp si e keni ndertuar ate vend te bukur si Shqiperia…jetoni siper mashtrimit..kurverise…

Lajme nga gazetare te droguar..turp

Gazetare buke misri pershesh me kos..

Elda

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

Realizoi dokumentarin për drogën në Shqipëri/ Gazetari i RAI 3 vlerësohet me çmim

Publikuar

-

Nga

Gazetari italian Valerio Cattani, që sulmoi kryeministri Edi Rama për realizimin e dokumentarit për rritjen e mbledhjes së narkotikëve në Shqipëri, është vlerësuar sot me çmin.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetarja Alba Kepi, e cila deklaroi në emisionin “Tempora” se çmimin ia ka dhënë dhoma e deputetëve.

“Gazetari Valerio Cattani, ai që ka realizuar dokumentarin e narkotikëve, ai që ka realizuar dokumentarin e fundit të pak ditëve më parë për Shqipërinë, RAI3 dhe DG3 janë vlerësuar me çmimin “Drejtësi dhe e vërteta”, dedikuar gazetarit të njohur italian, mjaft i suksesshëm tani jo më në jetë, për punën e kryer për dokumentarin “Narkotika”. Në puntatën e katërt, gazetari Valerio Cattani trajton çështjen e narkotikës në Shqipëri. Rai 3 është duke u marrë me këtë çështje dhe nuk i beson këtij realiteti kaq të bukur të paraqitur nga Rama. Kronika e zezë e Rai 3 për Shqipërinë, është në raport me kriminalitetin shqiptar, grupet e organizuar, raportet e antimafias, shfaqet shumë prokupuese”, deklaroi gazetarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Lajme

“Bllokoni targat e mjeteve të blinduara”/ Zbardhet urdhri i Lleshajt për drejtorët rajonalë

Publikuar

-

Nga

Zbardhet urdhri i ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj për makinat e e blinduara.

Lleshaj ka kërkuar nga Drejtoria Rajonale të Shërbimit të Transportit Rrugor që të pezullojnë çdo targim të mjeteve të blinduara, që hyjnë rishtas në Shqipëri, dhe njëkohësisht të mos rinovojnë asnjë dokument.

Drejtori i Shërbimit të Transportit Rrugor në Durrës, Kreshnik Ternova, në një prononcim për mediat ka bërë me dije se udhëzimi sqaron se personat që e disponojnë një mjet të tillë duhet të paraqiten në Ministrinë e Brendshme dhe është kjo e fundit që do t’i pajisë me leje të veçantë, nëse duan të kryejnë procedurat e targimit dhe të pajisjes me leje qarkullimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Lajme

Video-Dy kilogram eksploziv/ IKMT shemb objektin 4-katësh në Durrës

Publikuar

-

Nga

Inspektorati Kombetar i Mbrojtjes se Territorit ka shembur sot me shpërthim të kontrolluar një objekt në qytetin e Durrësit.

Për objektin katër katësh u përdorën 2 kilogramë eksploziv që u vendos në 100 furnela (vrima) të hapura në trupin e objektit.

Shpërthimi u krye rreth orës 13.00. Objekti kishte rezultuar i dëmtuar nga tërmeti i nëntorit dhe u shpall i rrezikshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE