Fotot pas pushimeve në Karaibe/ Lulzim Basha kthehet në çokollatë

Disa ditë më parë, CNA.al raportoi se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha për pushimet e fundvitit, fillimisht ka shkuar së bashku me familjen në Hollandë dhe më pas destinacioni i radhës kanë qënë ishujt e Karaibeve. Ai në këto ditë të ftohta dimri ka preferuar të pushojë në vende ekzotike, nën rrezet e diellit si … Continue reading Fotot pas pushimeve në Karaibe/ Lulzim Basha kthehet në çokollatë