Connect with Us

Dalin përgjimet e reja të “Zogut të Tiranës”/ Kush është këngëtarja e përfshirë në rrjetin e prostitucionit

Kronika

Dalin përgjimet e reja të “Zogut të Tiranës”/ Kush është këngëtarja e përfshirë në rrjetin e prostitucionit

Publikuar

-

Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës” në komunikime me femra, teksa lë takime me klientët.

Rrjeti i prostitucionit u godit në 24 nëntor të vitit të kaluar. Të përfshirë ishin efektive policie, pronare të salloneve të bukurisë, por edhe emra të njohur për publikun shqiptar.

“Vezhgimi i dates 01.07.2019 ka konstatuar ne oren 20.00 shtetasin Hermes Nikaj bashke me dy femra te moshes rreth 35 vjece duke hyre ne ambjentet e bar Artisti ne Unazen e Re ne qytetin e Tiranes. Njera prej femrave ishte gjate rreth 165cm, me floke te zeza dhe trup i mbushur, ndersa vajza tjeter me floke ngjyre bjonde, e gjate rreth 160cm e cila njihet me emrin Elda Shabani ose (Madona shqiptare). Ne oren 21.10 shtetasi Hermes Nikaj bashke me dy femrat qe e shocieronin, dalin nga ambjentet e bar Artisti dhe hipin ne nje mjet tip Skoda ngjyre gri me targe AA526SY qe po i priste ne ane te rruges.

Drejtuesi i mjeti ishte nje burre rreth 35 vjec, ku pasi hipen ne mjet, vazhduan levizjen drejt pallatit me shigjeta, rruga e “Kavajes” dhe sapo kaluan kryqezirnin e “21 Dhjetorit”, mjeti tip Skoda ndaloi perballe Komisariatit te Policise nr 2, dhe zbret nga mjeti personi nen hetim Hermes Nikaj bashke me vajzen e njohur si Elda Shabani. Mjeti Skoda vazhdoi levizjen bashke me vajzen me floke te zeza ne drejtim te Zogut te Zi, ndersa shtetasit Hermes Nikaj dhe Elda Shabani u futen ne ambjentet e bar Diamond te “21 Djetori””, thuhet në dosjen e Prokruorisë, që siguron “BalkanWeb”.

Pjesë nga përgjimet:
548: 0 jeta ime.
895: U nise.
548: Me degjo pak, jo. Se i thash Keisit te beja ca gjona, po pa lek se s’kam lek i thash.
895: Po pse do me u rregullu sot ti?
548: 0 jeta shi ca du me bo, du me hek i cik lesht se jam skandal. 895: Po, po se si dihet. Po po beje. Beje mire pra mire.

· Ne date 29.06.2019 ora 12:06′ numri 895 (Hermesi) ka telefonuar numrin 135 ku nje pjese e bisedes zhvillohet si me poshte:
A-895
B-135
A-Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec. Kam zen nje dashnor bos asht to ma thy.
B- 0 sa budalla je o lumadh. Hiqe bllokun ere,
A-Une nje bos e kam, nje dashnor te vogel e kam per qef.
B- Irisi do vi sot te shpija jote?
A-Ku i ke leket ti?
B-Irisi do vi sot te shpija jote ere.
A-E do ma bosh cik ate oferten e internetit? Shko te ndonje te keto kompanit tring eirles edhe ma paguj nja dy tre muaj vetem hermes nikaj thuaji atyre.

LEXO EDHE:  Kujt ia ka kopjuar xhupin 1400 euro Nora Istrefi? 

Ne oren 16:48′ numri 239 ka telefonuar numrin 895 (Hermesi), ku nje pjese e bisedes zhvillohet si me poshte:

A-895
B-239
A-Ta hangsha k…,
B-He mo vish?
A-Ktu jam do dal te Vodafoni.
B-Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde.
A-Erdha erdha.

· Ne oren 18:15′ 895 (Hermesi) ka telefonuar numrin 295 ku nje pjese e bisedes zhvillohct si me poshte:
A-895
B-295
A-Une tashi po dal nga shpija dhe do te sinjalizoj una.
B-Mire e ke vete parasysh.
A-Mos u merzite. Si eshte Martina, pa pune?
B-Jo pa pune, ne pune ne pune eshte.
A-Shyqyr.
B-Ne pune eshte punon atje ne Kamez.
A-Mire qa do bej e shkrcta.
B-Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Mire. A-Po mi hajt hajt.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Video-Flakët e zjarrit ”përpijnë” Shërbimin e Provës, në Tiranë

Publikuar

-

Nga

Një zjarr i madh ka përfshirë ambientet e Shërbimit të Provës në Tiranë.

Nga dritaret duket tymi i zi që po përhapet në zonën përreth. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit.

Ndërkohë zjarrfiksja ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të vënë nën kontroll flakët./CNA.al

 

 

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Po digjte mbeturinat/ Humb jetën tragjikisht 69-vjeçari nga Berati

Publikuar

-

Nga

Një 69-vjeçar nga Berati ka humbur jetën tragjikisht.

Mësohet se 69-vjeçari, Asqeri Lybeshari, ka qenë duke djegur mbeturinat në tokën e tij dhe është asfiksuar nga tymi e më pas ka rënë mbi zjarrin e ndezur.

69-vjeçari nuk ka mundur të ngrihet nga zjarri duke humbur jetën për shkak të flakëve./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Akuzohet për atentat me eksploziv në Kamëz/ Gjykata lë në burg Gjergji Cukalin

Publikuar

-

Nga

Akuzohet për atentat me eksploziv në Kamëz/ Gjykata lë në burg Gjergji Cukalin

Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për Gjergji Cukalin, i cili akuzohet se është porositës i atentatit me eksploziv në Kamëz ndaj Gjon Menës.

Cukali, i njohur ndryshe edhe si “i forti” i rrugës “Myslym Shyri” akuzohet për ‘vrasje me paramendim mbetur në tentativë’ dhe ‘shkatërrim prone me eksploziv’.

Ndërkohë që dy personat e arrestuar, kushërinjtë Edmond dhe Enver Jakimi që akuzohen se kanë vendosur eksplozivin iu është komunikuar me herët masa e sigurisë. Ata u arrestuan 2 ditë pas ngjarjes, por kjo gjë u mbajt sekret derisa të arrestohej Cukali./CNA.al

LEXO TE PLOTE