Connect with Us

Gjendet e djegur një makinë në Tepelenë/ Dyshimet e para

Kronika

Gjendet e djegur një makinë në Tepelenë/ Dyshimet e para

Publikuar

-

Një makinë është gjendur e djegur në Tepelenë.

Mësohet se makina e djegur është e tipit “Ford” dhe në pronësi të shtetasit Dejvi Sula.

Paraprakisht dyshohet se djegia e makinës ka ndodhur për shkak të një mase elektrike.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Zjarri “përpin” disa hektarë ullishtesh në Rrogozhinë/ Flakët rrezikojnë varrezat e fshatit

Publikuar

-

Nga

Zjarri “përpin” disa hektarë ullishtesh në Rrogozhinë/ Flakët rrezikojnë varrezat e fshatit

Një zjarr masiv ka rënë pasditen e sotme në fshatin Zeshtik në Rrogozhinë, duke djegur disa hektarë me ullishte.

Sipsojë e erës së fortë, flakët janë afruar shumë pranë varrezave të fshtit duke rrezikur djegien e tyre.

Shërbimet Zjarrfikse të Rrogozhinës dhe banorë të fshatit po punojnë për shuarjen e tyre pavarësisht terrenit shumë të vështirë./CNA.alLEXO EDHE:  Aksident i rëndë/ Makina përplas të miturin

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident në Pogradec/ Furgoni i Policisë Kufitare përplaset me ”Audi-n”, përfundon jashtë rrugës

Publikuar

-

Nga

Aksident në Pogradec/ Makina e Policisë Kufitare përplaset me ”Audi-n”, përfundon jashtë rrugës

Një tjetër aksident është regjjistruar pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Petrushë të Pogradecit ku një  furgon i policisë kufitare raportohet se është përplasur me një makine tip Audi.

Për pasojë furgoni ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierat anesore.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale.Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksidenti në Moravë/ Kush janë punonjësit e OSHEE që mbetën të plagosur rëndë

Publikuar

-

Nga

Aksidenti në Moravë/ Kush janë punonjësit e OSHEE që mbetën të plagosur rëndë

Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i rëndë që ndodhi pasditen e sotme në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore pranë fshatit Moravë.

Në aksident u përfshinë një mjet tip Benz dhe një makinë e OSHEE-së. Të plagosur në këtë aksident mbetën Erjon Brahimaj që udhëtonte në mjetin tip Benz; Albjon Çela i cili drejtonte automjetin tip Skoda të OSHE-së si dhe pasagjeri në automjetin e OSSHE-së, Eduart Bushi.

LEXO EDHE:  Aksidenti tragjik në Elbasan/ Makina ku humbi jetën 5-vjeçari, drejtohej nga gjyshja

LEXO EDHE:  Shkodër/ Shpërthen në mes të qytetit makina e inspektores së DAR

Shkak i aksidentit mësohet se është bërë parakalimi i gabuar dhe me shpejtësi i mjetit tip Benz 250 që udhëtonte nga Berati në drejtim të Urës Vakgurore.Tre të plagosur janë dërguar menjëhrë në spital ku ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE