Vrasja e biznesmenit/ Zbardhen të tjera detaje

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen biznesmenit Guxim Gjuriqi në Tropojë. 47-vjeçari është vrarë mbrëmë me armë zjarri rreth orës 23:32. Mësohet se viktima është një biznesmen, pronar i një pike karburanti dhe restoranti. Po ashtu burimet bëjnë të ditur se viktima është djali i tezes së Fatmir Haklajt. Ai … Continue reading Vrasja e biznesmenit/ Zbardhen të tjera detaje