Connect with Us

“E dua si partner në biznes dhe në jetë”/ Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen me Mark Frrokun

Lajme

“E dua si partner në biznes dhe në jetë”/ Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen me Mark Frrokun

Publikuar

-

Moderatorja Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen intime me ish-deputetin, Mark Frroku.

Pas serialit mediatik nëse Dembacaj pas ndarjes me ish bashkëshortin kishte nisur një lidhje me Mark Frrokun, çifti më në fund vendosi ta bëjë publike marrëdhënien e tyre të dashurisë, në këtë fillim vit, të  2020.

Ishte vetë aktorja e humorit, e cila bëri publike lidhjen me ish deputetin përmes një postimi në rrjetet sociale.

Dembacaj shfaqet duke pozuar në disa foto, në krah të partnerit të saj të ri, Mark Frrokut. Madje, fotot i shoqëron me një përshkrim ironizues për titujt e mediave.

“E di që e donit të gjithë, por e kam për vete…exluziven. Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi“, shkruan Dembacaj.

LEXO EDHE:  Shoqata e Gazetarëve Europianë paralajmëron Ramën dhe Metën/ Respektoni median dhe gazetarët, në të kundërt…

Kujtojmë se pak kohë më parë Rudina Dembacaj u nda nga ish bashkëshorti i saj, me të cilin ka një vajzë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

Zjarr masiv në Kutal të Përmetit/ Flakët ‘përpijnë’ pyje e kullota

Publikuar

-

Nga

flakët ‘përpijnë’ pyje e kullota

Situata e zjarreve në Shqipëri vijon të rëndohet.

Në Përmet, zjarri ka dalë jashtë kontrollit teksa situata sa vjen e agravohet.

Deri më tani janë djegur 13 hektarë kullota e 10 hektarë pyje kryesisht në fshatin Kutal.

Një tjetër zjarr masiv është aktiv në Ballaban të Këlcyrës aktualisht.

LEXO TE PLOTE

Lajme

Video/ Zjarri “pushton” Karaburunin, gadishulli në flakë prej ditësh

Publikuar

-

Nga

Video/ Zjarri “pushton” Karaburunin, gadishulli në flakë prej ditësh

Prej disa ditësh Vlora është e rrethuar nga zjarret.

Përveç Radhimës, zonën pranë Orikumit, Selenicën, gadishulli i Karaburunit ka tre ditë që digjet.

Këta janë pamjet gjatë pasdites së sotme në Karaburun siguruar nga CNA.al, ku vatrat e zjarrit duket se do ndalen vetëm pasi të arrijnë në bregun e detit.

Zjarret që kanë rënë në gjithë zonën janë të qëllimshme dhe më së shumti janë vendosur nga barinjtë që ripërtërijnë kuotat e bagëtive./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Shoqata e Gazetarëve Europianë paralajmëron Ramën dhe Metën/ Respektoni median dhe gazetarët, në të kundërt…

LEXO EDHE:  Shtëpia e të Drejtave të Njeriut: Qeveria dhe Kuvendi të tërheqin projektligjet e medias!


 

LEXO TE PLOTE

Lajme

Foto/ Parashutisti bie në det, shpëtohet nga plazhistët

Publikuar

-

Nga

Fotot/ Parashutisti bie në det, shpëtohet nga plazhistët

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në plazhin e Qerretit, në Durrës.

Nuk dihen shkaqet e rënies së parashutistit.

Pushuesit kanë vepruar menjëherë për mos e lënë të mbytet.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: