Fotot – Pushimet prej oligarku të Bashës/ Zbulohet parajsa ekzotike ku ndodhet

Këto ditë pushimesh për festat e fundvitit, kreu i opozitës Lulzim Basha është “arratisur” nga Shqipëria dhe ka filluar prej datës 27 dhjetor pushimet e tij. Në fakt Luli njihet për dëshirat e tij, si një njeri që më shumë pushon sesa punon dhe orët e gjata në gjumë. CNA.al mëson se Basha fillimisht ka … Continue reading Fotot – Pushimet prej oligarku të Bashës/ Zbulohet parajsa ekzotike ku ndodhet