Tragjedi në familjen shqiptare në Australi/ Babai vret vajzën dhe dhëndrin, tenton vetëvrasjen

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në një familje shqiptare në Australi. Pak orë përpara se të ndërroheshin vitet, një shqiptar 55-vjeç që jetonte prej disa vitesh në Melbourne pas një sherri në familje vrau me armë zjarri të bijën dhe dhëndrin, ndërsa më pas tentoi vetëvrasjen, por mbeti i plagosur rëndë. Mësohet se Osman Shaptafaj … Continue reading Tragjedi në familjen shqiptare në Australi/ Babai vret vajzën dhe dhëndrin, tenton vetëvrasjen