Connect with Us

“I fluturoi” të atit nga makina/ Mjeku jep detaje mbi gjendjen e të miturit

Kronika

“I fluturoi” të atit nga makina/ Mjeku jep detaje mbi gjendjen e të miturit

Publikuar

-

Mjeku i spitalit të Shkodrës, Astrit Lahi ka dhënë detaje mbi gjendjen e fëmijës, i cili ra nga dritarja e makinës, teksa udhëtonte me të atin.

Sipas mjekut, gjendja shëndetësore e të miturit vazhdon të jetë e rëndë.

“Vijon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore. Ka marrë plagë të rënda në kokë ndërsa u soll në spital nga një makinë e rastit. Fëmija ka dalë nga dritarja e makinës dhe ka rënë në tokë. Prindërit nuk e kanë vënë re teksa kanë vijuar rrugën normalisht”, tha mjeku për Top Channel.

LEXO EDHE:  Aksidenti tragjik në Korçë/ Gjykata lë në burg zyrtarin e PS-së

Ndërkohë për ngjarjen në fjalë policia njoftoi se shtetasi H. K. 50 vjec, teksa po udhëtonte me mjetin e tij në lagje “Skenderbeg”, ku kishte 4 fëmijët e tij, i ka rënë aksidentalisht nga mjeti fëmija, S. K. 5 vjeç.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Plagosi me armë babë e bir/ Arrestohet pas dy orë ndjekjeje autori 39 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Plagosi me armë babë e bir/ Arrestohet pas dy orë ndjekjeje autori 39 vjeçar

Policia e Durrësit zbardhi dhe dokumentoi në kohë rekord, ngjarjen e ndodhur më parë, ku mbetën të plagosur me armë zjarri babë e bir.

Blutë kanë bërë të mundur që pas dy orë ndjekjeje dhe kërkimesh, falë edhe mbështetjes së qytetarëve, të kapë dhe vërë në pranga shtetasin A. Ll., 39 vjeç.

39-vjeçari dyshohet se pas një konflikti të çastit, nën efektin e alkoolit ka plagosur me armë zjarri shtetasit H. B., 63 vjeç dhe M. B., 39 vjeç (bab e bir), të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.Ndërkaq, materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme./ CNA.al

Kërcet arma në Durrës/ Plagosen babë e bir

LEXO TE PLOTE

Kronika

Përgjaken sërish rrugët/ Përplasen dy makina, një i vdekur në Vlorë

Publikuar

-

Nga

Përgjaken sërish rrugët/ Përplasen dy makina, një i vdekur në Vlorë

Një tjetër aksident me  pasjë humbje jete është shënuar në rrugët e vendit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Panaja në Vlorë ku dy automjte janë përplaur me njëra-tjetrën.Si rrjedhojë e aksidentit, një person ka humbur jetën./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Makinat bëhen “copë” në Peqin/ Në gjendje të rëndë dy persona

Publikuar

-

Nga

Makinat bëhen “copë” në Peqin/ Në gjendje të rëndë dy persona

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Lolaj në Peqin.

Sipas informacioneve të para, mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.Si pasojë e aksidentit dy persona janë plagur, dhe ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore./CNA.al

LEXO TE PLOTE