Ngritja e SPAK drejt finalizimit/ Sot betimi i anëtarëve te Presidenti

Ngritja e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, e njohur ndryshe si SPAK, duket se është drejt finalizimit. Një ditë më parë, ka nisur gara për drejtuesin e SPAK. Tre prokurorët në garë për të marrë drejtimin e SPAK, Altin Dumani, Edvin Kondilli dhe Arben Kraja zhvilluan dje intervistat para Këshillit të … Continue reading Ngritja e SPAK drejt finalizimit/ Sot betimi i anëtarëve te Presidenti