Connect with Us

Ngjarja e rëndë në Librazhd/ Olsi del nga koma dhe shuan dyshimet, çfarë ndodhi në dhomën e çiftit

Lajme

Ngjarja e rëndë në Librazhd/ Olsi del nga koma dhe shuan dyshimet, çfarë ndodhi në dhomën e çiftit

Publikuar

-

Olsi Hajdari, bashkëshorti i Rezarta Hajdarit e cila humbi jetën dy ditë më parë në Librazhd, ka shuar dyshimet lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi pesë ditë pas martesës së tyre.

Pas dy ditësh në koma, Olsi tashmë është kthyer në shtëpinë e tij në fshatin Gjyrë të Librazhdit.

“Ne hëngrëm darkë me familjen dhe vajtëm e u shtrimë. Morëm edhe një mangall me prush e vendosëm në dhomë dhe kaq. Asgjë tjetër nuk mbaj mend. Se si më kanë dërguar në spital se kush më ka dërguar nuk di fare asgjë”, tregoi ai për Klan Plus.

LEXO EDHE:  Vrasja e të riut cekë/ Kolegët: Ishte një shok i mrekullueshëm

Olsi Hajdari ka hedhur poshtë akuzat e helmimit apo të vetehelmimit.
Ka qenë e ëma e Olsit, e cila ka gjetur në dhomën e gjumit nusen e vdekur dhe djalin me pak shenja jete.

Rezarta dhe Olsi kishin vetëm 5 ditë që ishin martuar dhe kishin kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

Luana Vjollca pushime luksoze në Dubai/ Çmend fansat me pozat e fundit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca është duke shijuar disa ditë pushimesh në Dubai.

Në disa fotografi të publikuara së fundmi në rrjetet sociale, Luana shfaqet mjaft tërheqëse teksa darkon në një restorant.

Në këtë udhëtim, ajo shoqërohet nga motra e saj, Marina Vjollca, si dhe reperi, Getoar Selimi.

 

LEXO TE PLOTE

Lajme

Ofronte ndërtime pa leje kundrejt pagesave/ Arrestohet biznesmeni në Elbasan

Publikuar

-

Nga

krimi i organizuar

Arrestohet pronari i një firme ndërtimi në Elbasan.

Sipas News 24, në pranga është vënë shtetasi Sulejman Shahini 44 vjeç, pasi u ofronte qytetarëve ndërtime pa leje kundrejt pagesës.
Raportohet se, 44-vjeçari kishte lidhje të forta edhe me zyrtare të INUV, në bashkinë e Elbasanit, nëpërmjet të cilëve u premtonte qytetareve ndërtimin e banesave apo bizneseve pa leje.

LEXO EDHE:  E pazakontë/ Burri sjell në jetë një fëmijë

LEXO EDHE:  12 mendimet që tregojnë se jeni gati për të bashkëjetuar

Ky “shërbim”, i ofruar nga 44 vjeçari, bëhej kundrejt shumave që variojnë nga 3 mijë deri në 5 mijë euro.

Shahini akuzohet për veprën penale “ndërtim i pa ligjshëm”, “Dhënie ndihme për ndërtim të pa ligjshëm” dhe , “Fshehje e të të ardhurave”. CNA.al

LEXO TE PLOTE

Lajme

E rëndë në Tiranë/ Dy gra të helmuara, me urgjencë në QSUT

Publikuar

-

Nga

Dy gra, në Tiranë, janë dërguar me urgjencë në QSUT mbrëmjen e sotme.
Paraprakisht, dyshohet se dy kushërirat janë helmuar nga qymyri.

Ambulanca ka mbërritur në Qytetin Studenti ku edhe ka bërë shoqërimin për në spital të dy grave, gjendja e të cilave nuk dihet ende.

Ndërkohë ende nuk janë bërë të ditur emrat dhe mosha e tyre.

LEXO EDHE:  12 mendimet që tregojnë se jeni gati për të bashkëjetuar

LEXO EDHE:  12 mendimet që tregojnë se jeni gati për të bashkëjetuar

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE