Connect with Us

Të shtëna me armë në Kukës/ Plagoset një person

Kronika

Të shtëna me armë në Kukës/ Plagoset një person

Publikuar

-

Bresheri automatiku ne vlore dy te plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kukës.

Raportohet se një person ka mbetur i plagosur nga disa të shtëna me armë në fshatin Kalis.

Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije ndërkohë që policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Tirana në kaos/ Stuhia e erës rrëzon disa pemë

Publikuar

-

Nga

Një stuhi e fuqishme ere ka përfshirë kryeqytetin pasditen e sotme.

Sipasojë e erës së fortë disa peme janë rrëzuar, duke bllokuar rrugë e trotuare.

Pas rrëzimit të pemës së Vitit të Ri, në sheshin “Skënderbej”, mësohet se është rrëzuar dhe një pemë pranë kryeminstrisë.

Ndërkaq, një tjetër  pemë është shkulur e gjitha pranë Pallatit të Kongreseve. Pemë të rrëzuara raportohen dhe nga parku i Liqenit Artificial.

LEXO EDHE:  Drejt Kukësit me 20 kg drogë/Arrestohen dy të rinjtë (Emrat)

LEXO EDHE:  Kukës/ Banorët në protestë për kamatat e energjisë

Banorët në panik kanë dalë të gjithë jashtë për të lëvizur automjetet e tyre nga parkimet që rrezikojnë tu bien pemë sipër./CNA.al 

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Moti i keq “mbërthen” vendin/ Rrëzohet pema e Vitit të Ri në sheshin “Skënderbej”

Publikuar

-

Nga

Një stuhi e fortë erë, ka mbërthyer vendin ditën e sotme.

Ndërsa në Durrës një palmë ra duke rrezikuar jetën e qytetarëve, në sheshin“Skënderbej”në Tiranë,  është rrëzuar pema gjigande e Vitit të Ri.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, ndërkaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e mirëmbajtjes për të bërë pastrimin e zonës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Video/ Rrëzohet palma në Durrës, shpëton mrekullisht kalimtari

Publikuar

-

Nga

Moti i keq ka përfshirë gjithë vendin tonë ditën e sotme, ndërsa mësohet se një palmë është rrëzuar në Durrës duke rrezikuar jetën e kalimtarëve.

Palma është rrëzuar në sheshin “Azem Hajdari”, ku siç mund ta shihni nga pamjet e publikuara nga Ballkan web, për pak sa nuk zë poshtë një qytetar.

Kujtojmë që pak ditë më parë, në të njëjtin vend, një tjetër pemë u rrëzu duke lënë të plagosur dy kalimtarë./CNA.al

LEXO TE PLOTE