Connect with Us

Bastiset shtëpia e 67-vjeçarit në Divjakë/ Autorët i marrin makinën, armën e gjahut dhe 2 celularë

Kronika

Bastiset shtëpia e 67-vjeçarit në Divjakë/ Autorët i marrin makinën, armën e gjahut dhe 2 celularë

Publikuar

-

Shtëpia e një 67-vjeçari në fshatin Sopëz të Divjakës ka rënë pre e grabitjës këtë të dielë.

Sipas burimeve të policisë, mësohet se persona të paidentifikuar kanë arritur që të marrin në banesën e 67-vjeçarit me inicialet  N.P mjetin tip “Benz”, një armë gjahu teke të cilën e kishte me leje dhe dy telefona celularë.

Policia ka nisur hetimet, ku po punohet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

LEXO EDHE:  Masat ndaj COVID-19/ Policia patrullim gjatë gjithë natës në Tiranë e Kamëz

Njoftimi i policisë
Në orët e para të mëngjesit, në fshatin Sopëz, dyshohet se persona të paidentifikuar kanë vjedhur banesën e shtetasit N.P, 67 vjeç, ku i kanë marrë automjetin tip “Benz”, një armë gjahu teke të cilën e kishte me leje dhe dy telefona celularë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Kishte ndërruar jetë prej disa kohësh/ Gjendet i pajetë në banesë një burrë në Berat

Publikuar

-

Nga

Një i moshuar në Berat është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Mësohet se shtetasi me inicianele P.S, 74 vjeç u gjet në katin e dytë të një pallati ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë prej disa kohësh.

Trupi i  74-vjeçarit është gjetur i dekompozuar.

Autoritetet ndodhen në vendin e ngjarjes ndërsa po punojnëpër zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës/ Plagosen rëndë tre persona

Publikuar

-

Nga

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite, pasi atij të aksit Elbasan-Peqin ku mbetën të plagosur rëndë tre persona.

Mësohet se aksidenti tjetër ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku janë përfshirë disa makina. Raportohet se si pasojë e përplasjes së makinavem kanë mbetur të plagosur rëndë disa persona.

Në aksident, thuhet se janë përfshirë tre makinë, ndërsa të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Traumës.

LEXO EDHE:  Masat ndaj COVID-19/ Policia patrullim gjatë gjithë natës në Tiranë e Kamëz

LEXO EDHE:  Zbardhet ngjarja e rëndë në Dibër/ Arrestohen autorët

Ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë ku po punohet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Makina me shpejtësi skëterrë del nga rruga/ Plagosen disa persona në Elbasan

Publikuar

-

Nga

Makina me shpejtësi skëterrë del nga rruga/ Plagosen disa persona në Elbasan

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotmë në Elbasan e për pasojë janë plagosur disa persona.
Mësohet se makina që ka qenë duke lëvizur me shpejtësi të lartë ka dalë jashtë rruge dhe është përplasur më një makinë tjetër.

Nuk dihen ende detaje lidhur me aksidentin, ndërkohë që autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./CNA.al

LEXO TE PLOTE