Connect with Us

E rëndë/ 39-vjeçarja i jep fund jetës, gjendet e varur në kasollën e bagëtive

Kronika

E rëndë/ 39-vjeçarja i jep fund jetës, gjendet e varur në kasollën e bagëtive

Publikuar

-

Një 39-vjeçare nga Selenica i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në kasollen e bagëtive.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Velçë,  të njësisë administrative Brataj.

Sipas njoftimit të policisë kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur të pajetë shtetasen me iniciale 39-vjeçaren.

Njoftimi i policisë:

Në orën 10:15, në fshatin Velçë, Njësia Administratibe Brataj, Bashkia Selenicë është gjetur e vetëvarur me litarë shtetësia E.T., 39 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur rreth 200 metra larg banesës, ku 39 vjeçarja është gjetur nga familjarët e saj në kasollën e bagëtive, e cila dyshohet të jetë vetëvarur.Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes dhe sqarimin e rrethanave./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Ndodhej i vetëm në shtëpi/ Bashkëshortja gjen pa jetë burrin

Publikuar

-

Nga

Një i moshuar është gjetur i pajetë nga bashkëshortja në banesë. Ngjarja tragjike ka ndodhur në lagjen “1 Maji” të qytetit të Kuçovës, nga ku mësohet se viktima është identifikuar si Bardhyl Ali.

I ndjeri jetonte vetëm më bashkëshorten pasi të dy fëmijët, vajza dhe djali banonin përkatësisht në Tiranë dhe Angli.

Pasi ka konstatuar vdekjen e bashkëshortit gruaja i ka telfonuar menjëherë policisë, ekspertët er të cilës kanë mbërritur në vendngjarje duke nisur hetimet. Dyshimet e para të nxjerra nga ekspertët bëjnë të dyshohet se i ndjeri ka ndëruar jetë si rezultat i një aresti kardiak. /CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Humbi kontaktet me familjen dy ditë më parë/ Gjendet 15-vjeçarja

Publikuar

-

Nga

Dy ditë pasi familjarët ngritën alarmin, është gjetur vajza e zhdukur në Prishtinë.

Bëhet fjalë për 15-vjeçaren E. Zagori, e cila kishte ardhur për pushime nga Austria dhe humbi kontaktet me familjen gjatë festave të fundvitit.

Lajmi është konfirmuar për “Indeksonline” nga familjarët, të cilët treguan se e mitura u gjet në një rrugë në Fushë-Kosovë.

“E kemi gjetur vajzën. Tani është duke u marrë në pyetje nga Policia e Kosovës. Motra e vet e ka gjetur, e ka parë një makinë të dyshimtë dhe ata personat kanë ikur…”, thonë familjarët.

LEXO EDHE:  Vetëvritet me armën e gjahut dibrani/Policia gjen të birin në dhomë …

LEXO EDHE:  Vetëvrasje në Tiranë/ 50-vjeçarja varet me shall në bodrumin e banesës

Ndërkohë ende nuk dihet çfarë ka ndodhur me adoleshenten përgjatë dy ditëve, por pritet që dëshmia e saj të hedhë dritë mbi largimin e mistershëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Përplaset kamioni me motoçikletën/ Një i plagosur

Publikuar

-

Nga

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Kozare të Kuçovës.

Mësohet se një kamion është përplasur me një motoçikletë dhe si pasojë ka mbetur një person i plagosur, i cili është transportuar menjëherë në spital.

Nga infomacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit, ndërsa i plagosuri është i identifikuar si shtetasi me iniciale S.T.

LEXO EDHE:  Kjo është gruaja që ka dërguar burrat e saj drejt vetëvrasjes

LEXO EDHE:  Rikthet “Balena Blu”/ 13-vjeçarja arrin në nivelet e frikshme

Ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes për zbardhjen e plotë të aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE