LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I vunë flakën makinës së gjyqtarit/ Identifikohen autorët

25 Nëntor 2019, 07:50, Kronika CNA
I vunë flakën makinës së gjyqtarit/ Identifikohen

Gjatë mbrëmjes së djeshme dy makina në Shkodër janë shkrumbuar nga flakët.

Mësohet se një nga makinat është në pronësi të gjyqtarit të Shkodrës, Andri Ymeri.

Makinës i është vënë flaka rreth orës 23:30 të mbrëmjes së djeshme pranë Kishës Françeskane në Shkodër, dhe si pasojë është shkrumbuar plotësisht edhe një automjet tjetër që ishte parkuar pranë tij.

Po ashtu burimet bëjnë të ditur se kamerat e sigurisë së bizneseve aty pranë kanë fiksuar autorët të cilët i kanë vënë flakën automjetit dhe më pas janë larguar .

Mësohet se autorët janë identifikuar, por për arsye hetimi, emrat e tyre nuk bëhen të ditur./ CNA.al

Foto lajm/ Digjen dy makina në Shkodër

Lajmet e fundit nga