Foto lajm/ Digjen dy makina në Shkodër

Dy mjete kane marre flake dhe jane djegur plotesisht ne Shkoder. Fotoja e shkrepur pak me pare tregon se mjetet jane shkrumbuar dhe ne vend ngjarrje kane shkuar edhe zjarrfikeset te cilat kane neutralizuar flaket. Ende nuk dihen shkaqet e djegies se tyre.