Connect with Us

Autobusi përplas këmbësorin në Tiranë/ I plagosuri, i shtrirë pranë rrotave të automjetit

Kronika

Autobusi përplas këmbësorin në Tiranë/ I plagosuri, i shtrirë pranë rrotave të automjetit

Publikuar

-

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në Tiranë ku një autobus ka përplasur një këmbësor.

Mësohet ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Durrësit” në kryeqytet.

Siç shihet në foton e shkrpeur në vendngjarje, burri ndodhet i shtrirë në tokë, pranë rrotave të autobusit i cili ka ndaluar. Shumë qytetarë ndodhen afër të plagosurit, për t’i dhënë ndihmën e parë.

LEXO EDHE:  Mjeti aksidenton per vdekje nje 60 vjecar prane nje qendre tregetare

Sipas qytetarëve, burri, identiteti it ë cilit nuk dihet ende ndodhet në gjendje kritike.
Në vendngjarje ka mbërritur policia, ndërsa ambulanca nuk duket gjëkundi ende./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bota

U përlesh me grabitësit/ Humb jetën në spital 25- vjeçarja

Publikuar

-

Nga

Një vajzë 25 vjeçe ka humbur jetën tragjikisht pasi u përledh me disa persona që tentuan ta grabsnin e më pas e goditën me thikë.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Rushden, Northants.

Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve të cilët arritën në vendin e ngjarjes, 25 vjeçarja nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra.

Policia po vijon hetimet teksa ka arrestuar dy persona të dyshuar për vrasjen e saj.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Moderatorja shqiptare në zi/ Humb njeriun e dashur

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare, Dojna Mema ka humbur sot personin e saj më të dashur, babain.

Lamin e ka bërë të ditur vetë moderatorja, përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Teksa ka ndarë dhe një video me të atin, Dojna shkruan: “Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky është Babi i familjes.

P.S.: Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër.”

Bujar Mema punonte prej 16 vitesh në NCB Interpol në Tiranë dhe la pas bashkëshorten dhe dy fëmjët.

LEXO EDHE:  Zbardhet lista e “SFIDA” për Tiranën/Ja kandidatët për deputetë

LEXO EDHE:  Librazhd/ Aksidentohet automjeti, humb jetën 48 vjeçari Kristo Roçi

 

 

View this post on Instagram

 

Nuk le asnje sekond pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jeten me nje kupe! Per ata qe njohen Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes. P.s : Ti e di, gjithmone bashke, gjithmone nje shpirt per kater.

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

LEXO TE PLOTE

Kronika

U dënua me 10 vite burg/ Prokuroria e Elbasanit apelon vendimin për atentatorin

Publikuar

-

Nga

Prokuroria e Elbasanit apelon dënimin ndaj Shkëlzen Hasanpapajt, i akuzuar si autor i sulmit ndaj anëtarëve të fisit Çapja në Elbasan gjatë vitit 2016.

Gjykata e Elbasanit e dënoi Hasanpapajn me 10 vite burgim, ndërkohë Prokuroria kërkon që i riu të dënohet me 22 vite burg.

20 vjeçari u akuza nga prokuroria si një nga personat që dyshohet se kishte qëlluar me armë zjarri në drejtim të Florenc Çapjas dhe mikut të tij, Bledar Muçës.

LEXO EDHE:  Arrestohen babë e bir në Tiranë/Iu zbulohet plani skandaloz me ushqimet

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë/ Ndërron jetë një person

Ky i fundit mbeti i plagosur , ndërsa Hasanpapaj ishte fiksuar nga kamerat e sigurisë në momentin që largohej nga vendi i ngjarjes./ CNA.al

LEXO TE PLOTE