Connect with Us

Dy aplikacione të reja/ Ja si mund të merrni çdo informacion në kohë reale në telefonin tuaj 

Lajme

Dy aplikacione të reja/ Ja si mund të merrni çdo informacion në kohë reale në telefonin tuaj 

Publikuar

-

Agjencia e lajmeve CNA.al prej shumë vitesh në tregun mediatik shqiptar, me një profil të fortë politik, që ka publikuar me qindra materiale ekskluzive, intervista, opinione e komente dhe që ka denoncuar mjaft afera dhe skandale, tashmë është media që ka fituar besimin e opinionit publik dhe që çdo ditë gjendet pranë tyre.

Më një gamë të gjërë informacionesh, informim profesional, të paanshëm dhe me një sërë investigimesh City News Albania ka depërtuar tek qytetarët , duke u bërë zëri i tyre dhe duke i bërë ata njëherësh pjesë të tyre, me shqetësimet dhe problemet që ata denoncojnë.

Nga informacionet e minutës së fundit, tek ngjarjet e ditës, të cilat thellohen më pas me analiza. Që nga politika, kronika, vendi, bota, sport, blog, show bizz, lifestyle, CNA.al ka hapësirë për të gjitha kategoritë e lexuesve.

LEXO EDHE:  Mitet e gabuara mbi periudhën e Mesjetës/ Nga dënimi me vdekje, tek injoranca e njerëzve

Por për të qënë më afër lexuesve, dhe për tua bërë më të lehtë marrjen në kohë reale të informcioneve që ne publikojmë, CNA.al sjell aplikacione të reja të cilat mund ti regjistroni në të gjithë telefonat tuaj IOS dhe Android.

Për të regjistruar aplikacionin e CNA.al në telefonin tuaj Android klikoni në linkun https://play.google.com/store/apps/details?id=al.codeit.cna.

Ndërsa për të regjistruar aplikacionin e CNA.al në IOS, klikoni linkun https://apps.apple.com/al/app/cna-city-news-albania/id1483498279

CNA.al do të jetë gjithmonë pranë jush për informimin tuaj me paanshmëri dhe gjithmonë duke parë interesin e publikut./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

Ngjarja e rëndë në Librazhd/ Olsi del nga koma dhe shuan dyshimet, çfarë ndodhi në dhomën e çiftit

Publikuar

-

Nga

Olsi Hajdari, bashkëshorti i Rezarta Hajdarit e cila humbi jetën dy ditë më parë në Librazhd, ka shuar dyshimet lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi pesë ditë pas martesës së tyre.

Pas dy ditësh në koma, Olsi tashmë është kthyer në shtëpinë e tij në fshatin Gjyrë të Librazhdit.

“Ne hëngrëm darkë me familjen dhe vajtëm e u shtrimë. Morëm edhe një mangall me prush e vendosëm në dhomë dhe kaq. Asgjë tjetër nuk mbaj mend. Se si më kanë dërguar në spital se kush më ka dërguar nuk di fare asgjë”, tregoi ai për Klan Plus.

LEXO EDHE:  A parapëlqejnë vërtet gratë të martohen me burra të pasur, sesa me ata simpatikë?

LEXO EDHE:  Çfarë janë kontinentet e humbura, dhe pse po zbulojmë kaq shumë prej tyre?

Olsi Hajdari ka hedhur poshtë akuzat e helmimit apo të vetehelmimit.
Ka qenë e ëma e Olsit, e cila ka gjetur në dhomën e gjumit nusen e vdekur dhe djalin me pak shenja jete.

Rezarta dhe Olsi kishin vetëm 5 ditë që ishin martuar dhe kishin kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Lajme

Korça e mbuluar me mjegull prej 24 orësh/ Policia thirrje shoferëve:Kujdes!

Publikuar

-

Nga

Prej 24 orësh qyteti i Korçës është mbuluar i gjithi nga mjegulla e dendur.

Qyteti më i madh në juglindje të vendit, si dhe fshaterat rreth e përqarark Korçës janë gjithashtu të pushtuar nga mjegulla.

Në kushte të tilla, nga sektori i policisë rrugore, i bëjnë thirrje drejtuesve të mjeteve të bëjnë kujdes, pasi në këtë orë të natës, shtohet akoma më shumë, sidomos në rrugët nacionale dhe rrurale.

LEXO EDHE:  Mitet e gabuara mbi periudhën e Mesjetës/ Nga dënimi me vdekje, tek injoranca e njerëzve

LEXO EDHE:  Po vjen Titanik II/ Ç’duhet të dini mbi anijen që po ndërtohet nga manjati australian Klajv Palmer

Për të shtuar sigurinë në këto akse, policia në aksin nacional, Kapshticë-Qafë Thanë, ka shtuar patrullat e policisë rrugore, ndërsa ka bërë të njëjtën gjë edhe në qytet Korçë dhe Pogradec.

LEXO TE PLOTE

Lajme

I aksidentuari pret me orë ambulancën në rrugë/ Publikohen pamjet shokuese

Publikuar

-

Nga

Ish Kryeministri Sali Berisha vijon të bëjë publike denoncime të qytetarëve për situata që nuk shkojnë siç duhet dhe për të cilat, sipas Berishës, shkaktar është keqfunksionimi i Qeverisë Rama

Në rrjetet sociale Berisha ka publikuar pamje ku një i aksidentuar i gjakosur dergjet në rrugë, ndërkohë që edhe pse ambulanca dhe policia janë lajmëruar, prej orësh asnjëri nga dy institucionet nuk ka mbërritur për të dhënë ndihmë./CNA.al

Video e publikuar në rrjetin social të Sali Berishës:


LEXO TE PLOTE