Dokumenti- Mbyllen hetimet/ Basha i pandehur për falsifikim

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në dokumentin e prokurorisë, të siguruar nga CNA.al, Lulzim Basha merret si i pandehur, për veprën penale falsifikim. “I pandehuri: Lulzim Basha, i biri i Xhelal dhe i Remzije, i ditëlindjes 12.06.1974, lindur dhe banues në Tiranë, pallati afër ish-Hotel Sheraton, me … Continue reading Dokumenti- Mbyllen hetimet/ Basha i pandehur për falsifikim