Connect with Us

Video-Aksident i rëndë/ Fugoni përmbyset në mes të rrugës

Kronika

Video-Aksident i rëndë/ Fugoni përmbyset në mes të rrugës

Publikuar

-

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në Librazhd ku një fugon është përmbysur në mes të rrugës.

Në aksident është përfshirë një automjet tip BMW X6 dhe një fugon.
Në videon e siguruar nga CNA.al. duket fugoni i përmbysur në mes të rrugës i cili ka pësuar dëme material.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar.

LEXO EDHE:  Aksident në Durrës/ Përplasen dy makina

Ndërkohë forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

U kapën me 50 kg drogë/ Pranga dy vëllezërve në Vlorë

Publikuar

-

Nga

arrestohet nga policia

Policia ka zhvilluar një operacion antikanabiz mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Për pasojë janë arrestuar dy vëllezër. Gjatë kontrollit në banësë atyre iu gjetën 50 kilogramë kanabis.

Dy vëllezërit e arrestuar, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, dyshohet se janë poseduesit e lëndës narkotike./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Kapet me 1 milion euro drogë, e ruajtur për Krishtlindje/ Pranga shqiptarit në Itali

Publikuar

-

Nga

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi u kap me 72 kilogramë lëndë narkotike marijuana.

Sipas mediave fqinje, nëse marijuana do të dilte në treg me shumicë, do të fitoheshin rreth 900 mijë euro, ndërsa me pakicë rreth 1 milion euro.

Sasia e marijuanës u gjet në garazhin e 32-vjeçari, gjatë kontrollit të policisë.

LEXO EDHE:  Aksidentoi për vdekje çiftin/ Arrestohet i riu

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë/ Ndërron jetë një person

Teksa është pyetur nga autoritetet italiane, shqiptari është shpehur se “Ishte një ngarkesë që duhej për Krishtlindje. Unë thjesht duhej ta mbaja atë për të tjerët”./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Parakalimi i gabuar/ Përplasen tre automjete në Elbasan

Publikuar

-

Nga

aksident në vlorë, vdes 66 vjeçari

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Peqin-Elbasan.

Mësohet se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Shkak mendohet të jetë bërë parakalimi i gabuar i një prej automjeteve.

Policia po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./CNA.al

 

 

 

LEXO EDHE:  Aksident/ Përmbyset automjeti

LEXO EDHE:  Kamioni përmbyset në gurore/Një i vdekur në Ballsh

 

LEXO TE PLOTE