Connect with Us

Aksident në Berat/ Përmbyset kamioni me pllaka guri, plagoset rëndë shoferi

Kronika

Aksident në Berat/ Përmbyset kamioni me pllaka guri, plagoset rëndë shoferi

Publikuar

-

Një kamion me pllaka guri është përmbysur dhe ka përfunduar në një kanal në fshatin Bogovë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit por është mbajtur e fshehur nga pronarët e firmës, të cilët pa njoftuar policinë, kanë lëvizur automjetin nga rruga dhe kanë transportuar të plagosurin në Spitalin Rajonal të Beratit pa njoftuar policinë.

LEXO EDHE:  Tradhton Bashën? / Sazan Guri nuk merr mandatin e deputetit

Ndërkohë që vetë i plagosuri, 35-vjeçari Fatjon Rama, nuk ka treguar për aksidentin por ka thënë në spital se kishte rënë nga muri i shtëpisë.

Pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore, ai është transportuar me urgjëncë drejt Spitalit të Traumë  në Tiranë./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

U kapën me 50 kg drogë/ Pranga dy vëllezërve në Vlorë

Publikuar

-

Nga

arrestohet nga policia

Policia ka zhvilluar një operacion antikanabiz mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Për pasojë janë arrestuar dy vëllezër. Gjatë kontrollit në banësë atyre iu gjetën 50 kilogramë kanabis.

Dy vëllezërit e arrestuar, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, dyshohet se janë poseduesit e lëndës narkotike./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Kapet me 1 milion euro drogë, e ruajtur për Krishtlindje/ Pranga shqiptarit në Itali

Publikuar

-

Nga

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi u kap me 72 kilogramë lëndë narkotike marijuana.

Sipas mediave fqinje, nëse marijuana do të dilte në treg me shumicë, do të fitoheshin rreth 900 mijë euro, ndërsa me pakicë rreth 1 milion euro.

Sasia e marijuanës u gjet në garazhin e 32-vjeçari, gjatë kontrollit të policisë.

LEXO EDHE:  Po transportonte nënën në spital/ Aksidentohet ish-kreu i AKU

LEXO EDHE:  Foto-16-vjeçarja filmon vdekjen e saj/ Çfarë ndodhi me të?

Teksa është pyetur nga autoritetet italiane, shqiptari është shpehur se “Ishte një ngarkesë që duhej për Krishtlindje. Unë thjesht duhej ta mbaja atë për të tjerët”./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Parakalimi i gabuar/ Përplasen tre automjete në Elbasan

Publikuar

-

Nga

aksident në vlorë, vdes 66 vjeçari

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Peqin-Elbasan.

Mësohet se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Shkak mendohet të jetë bërë parakalimi i gabuar i një prej automjeteve.

Policia po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./CNA.al

 

 

 

LEXO EDHE:  Tradhton Bashën? / Sazan Guri nuk merr mandatin e deputetit

LEXO EDHE:  Foto-16-vjeçarja filmon vdekjen e saj/ Çfarë ndodhi me të?

 

LEXO TE PLOTE