Dy vila për t’u tërhequr nga Teatri?

Prej gati një jave mediat raportojnë se kreu i Republikës së re, Lulzim Basha është spostuar nga banesa e tij në një apartament qendër të Tiranës, dhe ka shkuar në vilën e një oligarku, në periferi të kryeqytetit. Në një nga zonat më të shtrenjta rezidenciale. CNA.al ishte e para që ngriti pyetjen publike. “Pse … Continue reading Dy vila për t’u tërhequr nga Teatri?