Basha gënjen publikisht/ “Po rikonstruktoj shtëpinë”, por ska leje dhe as punëtorë në objekt

Dje CNA.al i drejtoi disa pyetje Lulzim Bashës në lidhje me dy vilat që ndodhen në rezidencën “Long Hill” në kryeqytet. Sot ishte “Dritare.net”që fotografoi makinën e Lulzim Bashës  duke hyrë  në këtë rezidencë. Por CNA.al dje solli me fakte se si investitori  i kësaj rezidence, Agron Papuli, prej më shumë se një viti nuk … Continue reading Basha gënjen publikisht/ “Po rikonstruktoj shtëpinë”, por ska leje dhe as punëtorë në objekt